enteresan.com LogoHayvan Derisinden Sanat Eserleri

Birkaç bıçak, biraz bistüri ve özel cilalar kullanarak genç Mark Evans deri parçalarını eşsiz sanat eserlerine dönüştürüyor.
Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Mark Evans'ın inek derisinden sanat yaratmak için ihtiyaç duyduğu şeyler bıçak, zaman ve ilham. Günler, bazen haftalar hatta aylar sonra eserlerini tamamlayabiliyor ancak tüm işlemlerden sonra ortaya tam bir başyapıt çıkıyor. Sanki bıçakla resim yapıyormuş gibi Mark akıl almaz eserler çıkarıyor. Her şey Galler Dağları'nda büyürken ve o daha yedi yaşındayken başladı. Büyükbabası ona bir bıçak hediye etti ve ağaç yüzeylerine şekiller çizmeye başladı. Daha sonra Londra'da güzel sanatlar eğitimi aldı ve daha geleneksel materyallerle çalışmasına rağmen bıçaklarla oynama tutkusundan kendini bir türlü alamadı.

Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.