enteresan.com LogoHayvan Derisinden Sanat Eserleri

Birkaç bıçak, biraz bistüri ve özel cilalar kullanarak genç Mark Evans deri parçalarını eşsiz sanat eserlerine dönüştürüyor.
Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Mark Evans'ın inek derisinden sanat yaratmak için ihtiyaç duyduğu şeyler bıçak, zaman ve ilham. Günler, bazen haftalar hatta aylar sonra eserlerini tamamlayabiliyor ancak tüm işlemlerden sonra ortaya tam bir başyapıt çıkıyor. Sanki bıçakla resim yapıyormuş gibi Mark akıl almaz eserler çıkarıyor. Her şey Galler Dağları'nda büyürken ve o daha yedi yaşındayken başladı. Büyükbabası ona bir bıçak hediye etti ve ağaç yüzeylerine şekiller çizmeye başladı. Daha sonra Londra'da güzel sanatlar eğitimi aldı ve daha geleneksel materyallerle çalışmasına rağmen bıçaklarla oynama tutkusundan kendini bir türlü alamadı.

Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Hayvan Derisinden Sanat Eserleri

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.