Hayvanlar

Aslan Öyle Bir Zıpladı ki

Aslanların olduğu kafesin yanından geçerken dikkatli olun. Dişi aslan bir kuş gibi sıçradı.

Dünyanın En Büyük Horozu ile Tanışın

Film sahnesinden fırlamış gibi görünen devasa horoz görenleri şaşırtıyor.

Timsah Arabanın Arkasını Parçaladı

Arkasına oldukça vahşi görünümlü bir timsahın yaklaştığını bile bile onu kameraya çekerken, geri geri giden cesur adam timsahı iyice sinirlendiriyor. Bakın timsah ona gitgide daha fazla yaklaşan arabaya kaşla göz arasında neler yapıyor. Videomuza tıklayın.

Beni Kızdırma Dedim Sana!

Aslında sevimli mi sevimli bir köpek olan videodaki kahramanımız, başını okşamaya başladıktan sonra bir hayli sinirleniyor ve sanki bir adamın kızdıktan sonraki söylenmeleri gibi kızgın bir şekilde hırlıyor. Ancak kendisi çıkardığı seslerin kulağa oldukça komik geldiğinden habersiz görünüyor, ne dersiniz.. Videoya tıklayıp izleyin.

Suda Yüzen Kutup Ayısı Çocuğu Böyle Korkuttu

Siz hiç suda yüzen bir kutup ayısını yakından gördünüz mü? Bir hayvanat bahçesinin içinde olduğunu tahmin ettiğimiz bir yapay havuzda yüzen kutup ayısı kendisini izleyen çocuklara öyle bir kafa atıyor ki, onu izleyen bir kızın kaçmasına neden oluyor.

Çocuklar için Büyük tehlike

Kutup ayısını sevmeye çalışan çocuklar büyük tehlike yaşadı. Koruyucu cama kafasını vuran kutup ayısı izleyenleri heyecanlandırdı.

Havuzdan Çıkan Hayvanın Boyu Şaşırtıyor

Hayvanat bahçesinde yemek zamanında havuza atılan yemi almak için havuzdan çıkan hayvanın büyüklüğü gerçekten kokutucu boyutlarda.

Berbere Atarlı Kedi Giderse

Atarlı kedi berberde saçlarını kestiriyor.

Kuzuların Annelerine Kavuşma Anı

Son zamanların en güzel videosu. Mutlaka izleyiniz.

Kaçan Yılanı Kafesine Sokmak İsteyen Eğitmenin Zor Anları

Kaçan kocaman piton yılanını yakalayıp kafesine geri koymaya çalışan yılan eğitmeninin vahşi yılanla olan heyecanlı ve tehlikeli boğuşma anlarını sizin için seçtiğimiz videoya tıklayarak seyredin. Yılanın eğitmenine karşı yaptığı tehlikeli hareketleri videoda izleyin.

Öfkeli Kaçak Fil Eve Saldırdı

Bulunduğu yerden kaçtığını düşündüğümüz koca cüsseli bir fil, fena halde sinirlenmiş olacak ki ilk önce sokakta koşarak ilerlemeye başlıyor, yoldan geçenleri korkutup kaçıran fil bu kez bir eve dikiyor gözünü.. Bu heyecanlı anları izlemek için videoya tıklayın.

Araba Motoruna Sıkışan Sincapın Yaşam Mücadelesi

Sevimli mi sevimli bir sincap yaramazlık yapmış olacak ki, bir arabanın ön kısmındaki motorların içine girmiş. Kurtarma ekibi geldiğinde sağlık ekibinin verdiği mücadele sonunda bakın sincap nasıl sıkıştığı yerden çıkıveriyor...