enteresan.com LogoHer Nereye Gidersem Gideyim Bebeğimde Benimle Gelir

CYBEX iGO bebek taşıyıcı, annelerin yeni gözdesi.
Her Nereye Gidersem Gideyim Bebeğimde Benimle Gelir

Birçok Avrupalı çocuk gelişimi uzmanının söylediklerine dayanarak, bebekleri en güvenli şekilde taşıyabilmek için onları yatay pozisyonda tutmak gereklidir.Yeni CYBEX iGO, tam olarak bu amaç için tasarlanmış bir ürün olarak gözümüze çarpıyor.CYBEX iGO bebek taşıyıcı, bebeği annesinin vücuduna yakın olacak biçimde ve uyku pozisyonunda rahat ve güvenli bir şekilde tutuyor. Bebek bir yaşına ulaştıktan sonra, iGO bebeği, taşıyana doğru bakacak şekilde yada zıt yöne bakacak şekilde dikey bir pozisyonda taşımaya da imkan veriyor. CYBEX iGO'nun çeşitli renkte ve stillerde seçenekleri mevcut.

Tasarımcı: CYBEX

Her Nereye Gidersem Gideyim Bebeğimde Benimle Gelir

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.