enteresan.com LogoHiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek

Barbie Bebekler..
Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


1. Zombi Barbie

Zombi Barbie bebek kesinlikle bu ürkütüzü haliyle korku filmlerinde Chucky'nin yanında yer alabilir.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


2. Hamile Barbie
Hamile Barbie, muhtemelen bebekler arasında en tuhaf olanlarından biri. Mıknatısla kapanan karnın içerisinde bir bebek bulunuyor. Çocuklar ise oyun oynarken Barbie'nin doğumunu gerçekleştiriyor.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


3. Prenses Unicorn Barbie
Tüm kız çocukları Barbie'lerle ve boynuzlu atlarla oynamayı sever. Ancak bu iki oyuncağı harmanlayan Prenses Unicorn Barbie için neler hissederler, bilemiyoruz.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


4. Şişman Barbie
Bu şişman Barbie bebek, Active Life Movement tarafından reklam kampanyası amacıyla üretilmiş. "Çocuklarınızın obez olmasına izin vermeyin," sloganı ile çıkan kampanyada ikonik çocuk oyuncakları kullanılıyor ve böylelikle ebeveynlere gereken mesaj veriliyor.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


5. Oreo Barbie
1997 yılında "Oreo Barbie", Afrikan-Amerikan toplumunun bebeği "dışı siyah, içi beyaz çikolata" benzetmesini yapmaya itmiştir.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


6. Çalışan Anne Barbie
Turleen adlı Barbie eğitimli ve vatansever bir Amerikan, aynı zamanda çalışan bir anne. Bir alışveriş merkezinde alışveriş arabalarını toplayarak ve bir restoranda garsonluk yaparak hayatını kazanan Barbie, akşamları çocukları ile oynamaya da zaman ayırabiliyor. 7 çocuğunun üzerine hamile olan Yılın Annesi hem mutfağa giriyor, hem de gezmeyi biliyor. Göbeğindeki düğmeye bastığınızda engin bilgilerini sizinle paylaşan bebek yaklaşık 30cm boyunda.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


7. Kan ve Elmas Barbie
Kan ve Elmas Barbie, Carmen of The Perfect Dark One Of A Kind (OOAK) tarafından tasarlanmış.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


8. Dünyanın En Pahalı Barbie'si
Dee Beers tarafından tasarlanan dünyanın en pahalı Barbie'sinin üzerinde 160 elmastan oluşan bir gece elbisesi yer alıyor. Bebeğin ayrıca altın takıları ve aksesuarları da var. Barbie'nin 40. yıldönümü şerefine 1999 yılında yapılan bebek 85,000$'a satıldı.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


9. Barbie'nin Müslüman Kuzeni
Bu da Barbie'nin müslüman kuzeni Razanne.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


10. Twilight (Alacakaranlık) Barbie'leri
Twilight (Alacakaranlık) çılgınlığı Edward ve Bella Barbie bebekleri ile son hızla devam ediyor. Twilight Barbie bebekleri, Stephanie Meyer'in Bella Swan ve Edward Cullan (oynayanlar Kristen Stewart ve Robert Pattinson) karakterlerini Barbie ve Ken'in güncellenmiş versiyonlarına çevirmiş. Edward bebeği yanardöner derisi ve altın renkli gözleriyle vampir özelliklerine uygun yapılmış. Bebekler, oyuncak mağazalarından ayrı ayrı alınabiliyor.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


11. Amy Winehouse Barbie
Ünlülerin oyuncaklarını narsist promosyon ürünleri olarak görürüz. Ancak Amy Winehouse'un bebeği gerçek haline çok benziyor. Onun da saçı arı kovanı gibi dağınık, ayrıca dövmeleri ve uzun çekilmiş sürmesi var.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek


12. Barbie'nin Tekerlekli Sandalyedeki Arkadaşı
Mayıs 1997'de Mattel, Barbie'nin tekerlekli sandalyedeki arkadaşı Becky'i piyasaya sürdü. Ancak bu girişim, beyin felci olan genç bir kızın Barbie'nin tekerlekli sandalyesinin Barbie evindeki asansöre sığmadığını söyleyince başararısızlıkla sonuçlandı.

 Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.