enteresan.com LogoHırsızlık Yapan Üç Çocuk Annesi Yakalandı – Gerçeği Öğrendiklerinde Her Şey Değişti

Markette hızsızlık yapan üç çocuklu kadını yakaladılar, ama sonra gerçeği öğrenince olayın tüm rengi değişti.. Detaylar haberimizin devamında..
Hırsızlık Yapan Üç Çocuk Annesi Yakalandı – Gerçeği Öğrendiklerinde Her Şey Değişti
Dünyada maalesef çocukalr da dahil olmak üzere pek çok insan karıınları aç yatıyor.
Çocuklarınızın karnı açsa ve onları doyuracak bir şey almaya paranız kalmadıysa ne yapardınız?
Üç çocuk annesi Theresa West işte böyle bir durumun içine düştü ve marketten yiyecek çalmak zorunda kaldı. Ancak polisin kendisine yaklaşım şeklinin böyle olacağını o da hiç tahmin etmiyordu.
Geçen Kasım ayında Keith Bradshaw adındaki bir polis, Food Lion adındaki markette hırsızlık vakası olduğuna dair bir ihbar aldı.
Derhal olay yerinede olan polis, Theresa adındaki üç çocuklu anneyi karşısında gördü.
Polis, kadının hırsızlık yapmasının sebebini duyduğundan üzüldü.
Theresa yaşadıklarını anlattı, birilerinden yardım istese de kimse yardım etmemişti. Üç gün boyunca çocuklarının karınları aç olduğu için hırsızlık yapma kararı almıştı.
Üç çocuk annesi Theresa başka bir çıkar yol bulamadı. 36 dolar değerinde olan yiyecek çaldı.
Polis, “Bunu hırsızlık olarak saymak insanlığa yakışmaz. Biz buna çocuklarının karnını doyurmak isteyen bir annenin çaresizliği olarak bakıyoruz” dedi.
Polis işi gereğince kadına ceza yazmak durumunda kaldı. Yiyecekler de markete geri verildi.
Ama aynı polis o gece kadının evine gelerek eli kolu dolu bir şekilde kapılarını çaldı.
Marketten 140 dolar değerinde alışveriş yaparak evlerine getirdi.
Polis et, sebze, meyve gibi temel besin ihtiyaçlarını almıştı.
Anne, polise çok teşekkür etti.
Polis, “Polis olmak sadece suçluları içeriye tıkmaktan ibaret değil. Önce insanız sonra polisiz” dedi. Bu olay daha sonra sosyal medyada hızlı bir şekilde yayıldı. İnsanlar aileye yardım ellerini uzattılar.
Polis şimdi yoksul insanlara yardım etmek isteyen kişilerle iletişime geçip yoksul ailelerin karınlarını doyurmaya çabalıyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.