enteresan.com LogoHome Project tarafından tasarlanan tuz kristalleri ile kaplanmış olan dantel kaseler

Büyükannelerimizin yaptığı dantel işleri, günümüzün modern evlerinde kronolojik bir hataymış gibi görünebilir.
Home Project tarafından tasarlanan tuz kristalleri ile kaplanmış olan dantel kaseler

Home Project tarafından tasarlanan tuz kristalleri ile kaplanmış olan dantel kaseler

Büyükannelerimizin yaptığı dantel işleri, günümüzün modern evlerinde kronolojik bir hataymış gibi görünebilir. Fakat, tuz kristalleri ile kaplanmış olan, 'Unblossom' adındaki dantel kaseler, geçmişten gelen ürünlerin, daha modern kullanımlar için baştan icat edilmesi trendinin, en son örneğini yansıtıyor. Home-Project'in tuz kristalleri ile kaplanmış olan bu dantel kaseleri, eski ve nostaljik olmaktan başka bir işe yaramayan, bu el yapımı güzelliklere yeni bir yaşam veriyor. Binlerce tığ hareketiyle örülen, el yapımı ürünlere olan saygımız tabi ki devam ediyor. Fakat bu ürünlerin, sürdürülebilir bir şekilde geri dönüştürülmüş olması, yeni dekora uyumlu bir hale getirilmesi ve üç boyutlu olarak daha hoş bir görsel güzellik sunması, çok daha yaratıcı ve güzel bir fikir olarak ortaya çıkıyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.