enteresan.com LogoHome Project tarafından tasarlanan tuz kristalleri ile kaplanmış olan dantel kaseler

Büyükannelerimizin yaptığı dantel işleri, günümüzün modern evlerinde kronolojik bir hataymış gibi görünebilir.
Home Project tarafından tasarlanan tuz kristalleri ile kaplanmış olan dantel kaseler

Home Project tarafından tasarlanan tuz kristalleri ile kaplanmış olan dantel kaseler

Büyükannelerimizin yaptığı dantel işleri, günümüzün modern evlerinde kronolojik bir hataymış gibi görünebilir. Fakat, tuz kristalleri ile kaplanmış olan, 'Unblossom' adındaki dantel kaseler, geçmişten gelen ürünlerin, daha modern kullanımlar için baştan icat edilmesi trendinin, en son örneğini yansıtıyor. Home-Project'in tuz kristalleri ile kaplanmış olan bu dantel kaseleri, eski ve nostaljik olmaktan başka bir işe yaramayan, bu el yapımı güzelliklere yeni bir yaşam veriyor. Binlerce tığ hareketiyle örülen, el yapımı ürünlere olan saygımız tabi ki devam ediyor. Fakat bu ürünlerin, sürdürülebilir bir şekilde geri dönüştürülmüş olması, yeni dekora uyumlu bir hale getirilmesi ve üç boyutlu olarak daha hoş bir görsel güzellik sunması, çok daha yaratıcı ve güzel bir fikir olarak ortaya çıkıyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.