enteresan.com LogoHoparlör Koltuk

Çok amaçlı koltuk tasarımı...
Hoparlör Koltuk

Mobilyalar yüksek teknolojiyle kaynaştığında, sonuç bizim için sık sık rahatlık ve şıklık oluyor.Ancak yeni Speaker Chair'nin (hoparlör sandalye) tasarımcısı Pinju Chen, yerleşmiş kurallara karşı çıkarak, büyüleyici şekilde kıvrımlı hatlara sahip ve rahat minderi sayesinde, ta ki güçlü rock müziği ezgileri bizi uyandırana kadar, bizi saniyeler içinde şekerleme yapma moduna sokabiliyor.Gördüğünüz gibi koltuk, alt kısımdan güçlü bas tonları oluşturan hoparlörlere sahip.Ayrıca sağ tarafta tümleşik CD çalar yer alırken, sol tarafta da kablo girişleri (iPod için) bulunuyor.Bu sayede en üst seviyede dinleme zevkine sahip olabiliyorsunuz.

Tasarımcı: Pinju Chen

Hoparlör Koltuk

Hoparlör Koltuk

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.