enteresan.com LogoHoparlör Koltuk

Çok amaçlı koltuk tasarımı...
Hoparlör Koltuk

Mobilyalar yüksek teknolojiyle kaynaştığında, sonuç bizim için sık sık rahatlık ve şıklık oluyor.Ancak yeni Speaker Chair'nin (hoparlör sandalye) tasarımcısı Pinju Chen, yerleşmiş kurallara karşı çıkarak, büyüleyici şekilde kıvrımlı hatlara sahip ve rahat minderi sayesinde, ta ki güçlü rock müziği ezgileri bizi uyandırana kadar, bizi saniyeler içinde şekerleme yapma moduna sokabiliyor.Gördüğünüz gibi koltuk, alt kısımdan güçlü bas tonları oluşturan hoparlörlere sahip.Ayrıca sağ tarafta tümleşik CD çalar yer alırken, sol tarafta da kablo girişleri (iPod için) bulunuyor.Bu sayede en üst seviyede dinleme zevkine sahip olabiliyorsunuz.

Tasarımcı: Pinju Chen

Hoparlör Koltuk

Hoparlör Koltuk

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.