enteresan.com Logo



İki Ayağının Üzerinde Yürüyen Fino Köpeği

Çin sokaklarında iki ayağının üzerinde yürüyerek dolaşan Gou Fou, bir yandan da sahibinin elini tutmayı ihmal etmiyor.
İki Ayağının Üzerinde Yürüyen Fino Köpeği

Yöre sakinleri Gou Gou'yu görmeye alışmışlar. O, yolda yürüdüğünde hayranları biraraya toplanarak tezahürat yapıyor. Fino köpeği Gou Gou'nun 66 yaşındaki sahibi Bay Wang, ona henüz bir yavruyken bu şekilde yürümeyi öğrettiğini, sevimli dostunun 18 aylık olunca tam anlamıyla bir usta haline geldiğini ifade etti. Wang, yetenekli ufaklığın telefon çaldığında ahizeyi ağzıyla alıp yere bıraktığını ve sonra bir kezhavladığını söylüyor.

İki Ayağının Üzerinde Yürüyen Fino Köpeği

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.