enteresan.com Logoİleriye Bakmaya Gerek Yok Freedom Phone Burada

Freedom Phone, seyahat ihtiyaçlarınız için mükemmel yeni bir çözüm.
İleriye Bakmaya Gerek Yok Freedom Phone  Burada

Hiç kendinizi denizi aşırı ülkelere yolculuk ederken mevcut cep telefonunuzun çalışmadığı durumların içerisinde bulduğunuz oldu mu? Yeni Freedom Phone ile bu problemlere güle güle diyebilirsiniz. Freedom Phone, eşsiz tasarıma ve eşsiz iç dış çalışmasına sahip olan ön ödemeli küçük bir telefon.Yeni bir ülkeye vardığınızda, Freedom Phone'nin 60, 100 yada 200 dakikalık kullanım içeren seçeneklerini satın alabilirsiniz. Herhangi bir sim kart, yurt dışında kullanım ücretlendirmesine sahip değildir ve 10 kısa dakika içerisinde telefon şarj edilebilir. Telefon numarası, önemli hizmet ve diğer bilgiler telefonun arka kısmında yer alıyor. En güzel olanı da Freedom Phone'un yolculuk esnasında size rahatsızlık vermeyecek kadar küçücük olması. Freedom Phone, seyahat ihtiyaçlarınız için mükemmel yeni bir çözüm.

İleriye Bakmaya Gerek Yok Freedom Phone (özgür telefon) Burada

İleriye Bakmaya Gerek Yok Freedom Phone (özgür telefon) Burada

İleriye Bakmaya Gerek Yok Freedom Phone (özgür telefon) Burada

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.