enteresan.com Logoİlginç Ayakkabı Tasarımları

Kalabalıklar arasında kendiniz göstermek istiyorsanız işte size modern ve sıra dışı ayakkabılardan oluşan bir ayakkabı serisi.
İlginç Ayakkabı Tasarımları

1) Zoe Topuklar: Alman endüstri tasarımcısı Christian Werner, kariyerinin büyük bir bölümünü ayakkabıları olası en güzel ışıkta gösterecek topukları yaratmaya adadı. Zoe Topuklar, tasarımcının normal bir topuktaki tüm gereksiz şeyleri atma fikriyle oluşan bir koleksiyon. Bu sayede geriye sadece topuğun silueti kalıyor.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


2) Telkafes Ayakkabılar: Polly Verity'nin tasarladığı telkafes biçimindeki bu yaratıcı ayakkabılar, ayakkabı anatomisini ortaya çıkarıyor gibi.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


3) Origami Ayakkabılar: Catherine Meute'nin tasarladığı bu havalı ayakkabıları tüketici kendi katlamak zorunda zorunda. Yani üretim maliyetleri de oldukça düşük. Sadece biraz yaratıcılığa ihtiyaç var.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


4) Altın Ayakkabılar: Saf altından yapılan bu yüksek topuklu ayakkabılar, Wuhu, Anhui'de sergileniyor.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


5) Cam Ayakkabılar: Sindrella'dan çıkmış gibi görünen bu muhteşem ayakkabılar, tamamen transparan ve camdan yapılmış. Martin Margiela'nın bu tasarımı sayesinde kalabalıkta sahiden fark edileceksiniz.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


6) Parmak Kısmı Olmayan Ayakkabılar: Tamamen deneysel bir çalışma bu olan bu ayakkabıların tasarımı Annejet Kosters'a ait. Elbette kullanılırlığı tartışılır.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


7) Toynak Ayakkabılar: Büyük ihtimalle dünyanın en sıra dışı ayakkabıları olan bu toynak şeklindeki çifttin tasarımı Iris Schieferstein'a ait.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


8) Yüksek Topuklu Spor Ayakkabılar: Spor ayakkabılarınız içinde çok mu mutlusunuz? Öyleyse belki de bu topuklu spor ayakkabıları da seversiniz. İki güzelliği bir araya getirmek ne zaman kötü olmuş ki?

İlginç Ayakkabı Tasarımları


9) Saç Ayakkabılar: Resim zaten kendi yerine konuşuyor. Bu saçtan ayakkabılar pek rahat görünmese de ilginç oldukları kesin.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


10) Fütürist Ayakkabılar: Londralı mimar Julian Hakes'in tasarladığı bu modern ayakkabıların taban kısmı yok.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


11) Metal Ayakkabılar: Tamamen metal bu ayakkabılar oldukça ilginç bir görüntü veriyor ve kesinlikle parlıyor.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


12) Çivi Topuk: Çivi topuk denilince aklınıza kesinlikle bu gelmiyordur ama tasarımcı bunu düşünmüş. Pek sağlıklı görünmese de her şey gösteri için!

İlginç Ayakkabı Tasarımları


13) Tabansız Ayakkabılar: Londralı tasarımcılar Maki Aminaka ve Marcus Wilmont'a ait bu ilginç ayakkabıların da yalnızca topuk kısmında bir destek var ve taban yok.

İlginç Ayakkabı Tasarımları


14) Yüksek Sandalye Topukları: Modern yüksek sandalyelerden esinlenerek yaratılmış bu topuklar kesinlikle göze batmanızı sağlayacak.

İlginç Ayakkabı Tasarımları

İlginç Ayakkabı Tasarımları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.