enteresan.com Logoİlginç Bir Rekor Denemesi Patenle Üç Arabanın Altından Geçti

Dokuz yaşındaki Rohan Ajit Kokane, gözü kapalı olarak arabaların altından geçiyor.
İlginç Bir Rekor Denemesi Patenle Üç Arabanın Altından Geçti

Dokuz yaşındaki Rohan Ajit Kokane, gözü kapalı olarak arabaların altından geçiyor. Hem de patenleriyle! Bu inanılmaz fotoğraflarda da görüldüğü gibi Kokane, yerle arasında en fazla 20 cm mesafe bırakarak patende bir mucizeyi başarıyor ve yeni dünya rekortmeni olmaya hak kazanıyor. Üç aracın ardından hiçbir şey olmamış gibi çıkan genç rekortmeni görenler gözlerine inanamıyor. Bu başarısı, onu Dünya Rekorlar Akademisi tarafından verilen bir nişanın sahibi yapıyor. Genç sporcu, Guinness Dünya Rekorları Kitabı için de aday. Uzun bir süre boyunca geri paten kayma rekorunu da elinde tutan Kokane, henüz üçüncü sınıf öğrencisi.

İlginç Bir Rekor Denemesi Patenle Üç Arabanın Altından Geçti

İlginç Bir Rekor Denemesi Patenle Üç Arabanın Altından Geçti

İlginç Bir Rekor Denemesi Patenle Üç Arabanın Altından Geçti

İlginç Bir Rekor Denemesi Patenle Üç Arabanın Altından Geçti

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Dış Görünüşü Yüzünden Hor Görülen Hemşirenin Cevabı Olay Yarattı!

İşini iyi yaptıktan sonra insanların dış görünüşleri hiç önemli değildir ve bu konuda yorum yapmak da kimseye düşmez. Ama gel gelelim ki saçları renkli olan bir hemşireye tepki gösteren kişi gibi pek çok kişi var.. İşte bu renkli saçlı, dövmeli ve piercing taşıyan hemşirenin kendisini eleştiren market çalışanına olay yaratan cevabı!

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.