enteresan.com Logoİlginç Boşanma Davasının Nedeni: Timsah!

En ilginç boşanma sebeplerinden biri bu timsah olsa gerek.
İlginç Boşanma Davasının Nedeni: Timsah!

Yaklaşık 1,5 senedir evlilerdi_ Ancak aralarına timsah girdi!

Hatice ve Ramiz Özbay, 1,5 senelik evliliklerini bitirdiler. Peki nasıl? Bu boşanmanın nedeni neydi? İlginç boşanma sebebinin nedeni, küçük bir timsay yavrusu!

Ramiz Özbay, Afrika'dan getirttiği timsah yavrusunu evde besliyordu. Şarkıcı Hatice ise bu duruma zaten karşı çıkmıştı fakat eşi Ramiz Özbay, tüm uyarılara rağmen yavru timsahı evde beslemeye devam etti. Bir gece, yavru timsahın şarkıcı Hatice'ye saldırması bardağı taşıran son damla oldu. Hatice bu duruma daha fazla tahammül edemedi ve soluğu aile mahkemesinde aldı.

Ünlü çift, küçücük, zavallı bir timsah yavrusu yüzünden boşandı. Halbuki timsah da pek bir tatlı. Bakın yandaki görüntüdeki masumane güzelliğe!

İlginç Boşanma Davasının Nedeni: Timsah!

Fotoğrafçı: Sabine LACOMBE

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.