İlginç Fotoğraflar

Çin'de Yapılan İlginç Estetik Ameliyat

Çin'de trafik kazasında tek kulağını kaybeden adam, 'yapay kulak' ameliyatı ile eskiden olduğu gibi işitebilecek. İlginç ameliyat, yapak kulağın adamın koluna nakil yapılarak gerçekleştirildi. İlginç haberin detaylarını galeri resimlerimizin altında bulabilirsiniz.

Yeni Aldığı Ferrari'sini 4 Yıl Boyunca Toprak Altında Bıraktı!

Uzun zamandır toprak altında gömülü olan ilginç eşyalar gün yüzüne çıkıyor. İçlerinde Ferrarisi'ni 4 yıl boyunca toprak altında bırakan adam gibi birbirinden ilginç gömülü eşyaların hikayelerini, galeri resimlerimizin altında anlattık.

Vay Be Diyeceğiniz 14 İnanılmaz Bilgi

Görünce şaşıracağınızı tahmin ettiğimiz birbirinden ilginç güncel bilgi ve genel kültür bilgisini galeri resimlerinde topladık. Resimlere tıklayarak alt kısımlarında resim ile ilgili bilgileri takip edebilirsiniz.

Geçmişten Günümüzde İlginç Fotoğraflar!

Geçmişten günümüze değişen icatlar ve insanlar hakkında düşündürücü fotoğrafları galeri resimlerimizde derledik. Bu fotoğrafları görünce bize hak vereceksiniz.

Onu Görebilene Aşk Olsun

Görünmez olmayı başaranlar fotoğraf galerimizde! Vahşi doğanın kamuflaj ustası hayvanlarını fotoğraflarda bulmakta zorlanacaksınız. Galeri resimlerinin bazılarının altında ise resimdeki hayvan hakkında bilgi bulacaksınız.

Bu Aradaba Buraya Nasıl Girmiş ?

Evet sevgili ziyaretçi soruyoruz sana bu araba buraya nasıl gelmiş olabilir ?

Romain Laurent'dan Muhteşem Eserler

Tasarımcısından İlginç Çalışmalar...

En Güzel Boyalı Hamile Kadın Göbekleri

Bu bebekler çok farklı...

Afrika Resimleri

Afrika kıtasında objektiflere yansıyan en ilginç kareler karşınızda...

Ne Tesadüf Ama

Bu bölümde, pozların, eylemlerin, yerin vb. olguların tesadüfi şekillerde biraraya gelmesiyle ortaya çıkan harika ve eğlenceli fotoğrafları göreceğiz. Gerçekten heyecan verici ve alışılmadık resimler.

H20 Gerçekliği

Birçok insanı ve suyu içeren birbirinden sanatsal ve ilginç fotoğrafları sizinle paylaşmak istiyoruz. Hoşunuza gideceğinden eminiz.

Çin'li Bisikletlerine Her Şey Sığabilir!

Benim taşımam gereken bir sürü eşyam olduğunda, ya araba kullanırım ya da bir minibüs kullanırım. Fakat bu yöntemin, pek doğa dostu ve çevreci olduğu ya da maliyetinin düşük olduğu pek söylenemez.

Nasıl Park Edilmez?

Normalde 20 dakika sürmesi gereken bir yolculuğu, otobüs ile giderken neredeyse 1 saatten daha fazla bir sürede tamamladıktan sonra, bu konu hakkında biraz düşünmeye başladım ve kalabalık bir şehirde, bir A noktasından bir B noktasına gitmenin, neden bu kadar uzun sürdüğünün farkına vardım.

Bir Arabaya Ne Kadar Eşya Sığdırılabilir?

Çoğu insanın artık pes edip, yüklerini iki tur yaparak taşımaya karar vermesine rağmen, bu insanlar her şeyi araçlarına sıkıştırıp sığdırabilmişler. Şaşırtıcı bir şekilde bu eski arabalar, önerilen maksimum yük ağırlığının neredeyse 2, hatta 3 katı ağırlığındaki yükleri taşıyabilmektedirler. Eğer arabanızı kaybetmek istemiyorsanız, bu tarzdaki bir şeyi kendi arabanızda denemeye sakın kalkışmayın!

Bunlar da ne şimdi?

Çılgın, kafayı üşütmüş ya da sadece garip insanlar. İşte, ne olduklarına anlam veremediğimiz garip insanlar.

Ünlülerin Yeni Görünümleri ( Sadece Hayal Ürünüdür )

Günümüzde emo trendi oldukça yaygın bir hale geldiğinden beri, her gün garip görünümlü asimetrik saç modelleriyle karşılaşmaktayız. Ve eğer ünlü kişiler, normal görünümlerinden sıkılsaydılar bu photoshop programıyla hazırlanan çalışmalar, aradıkları yeni görünümleri hakkında onlara bir fikir verebilirdiler. İşte size, oldukça mizahi ve açık sözlü olan, ünlüler için hazırlanmış garip saç modellerinden oluşan ilginç bir galeri.

Taş Arabası

Hani hep bahsi geçen bir 'taş arabası' vardır ya... İşte biz onu bulduk. "Yürrü taş arabası" sözünde kullanılan taş arabasının aynısı.

Conrad Leach

Tamamiyle klasik motorsikletler üzerine yapılmış ilginç resimler

15 Komik Uyku Pozisyonu

Birbirinden komik uyku poziyonları

Perspektifin Sihiri

Bu müthiş fotoğraflarda ateş pükkürten bir adam, araba kaldıran bir kız, ağaç tutan bir kadın var. Perspektifin sihirini yansıtan resimler karşınızda...

Zander Blom Eserleri

İlginç tasarımlı eserler

August Bradley Fotoğrafları

August Bradley'den ilginç fotoğraflar

Jet Kanatlar

Kanatlarınız olsaydı kendinizi nasıl hissederdiniz?

İnekler Birbirine Girdi!

İki başlı, altı ayaklı inek olur mu?