enteresan.com Logoİlginç Sandalyeler

Görünümü, kullanımı farklı ve ilginç sandalyeler
İlginç Sandalyeler

Misafirlerinizi, arkadaşlarınızı şaşırtmak istiyorsanız evinize bu farklı ve ilginç sandalyelerden alabilirsiniz.

Sihirli Sandalye

İlginç Sandalyeler

Kaynak

Peter Bristol'un ayakları kesik sandalyesi oldukça ilginç gözüküyor ve misafirleriniz bu sandalyeye oturmak istemeyebilir. İşin sırrı sağlam olan tek bacak halının altındaki sağır bir çelik plakaya sabitlenmiş durumda. Yani sandalye aslında oldukça sağlam.

Numaralı Sandalye

İlginç Sandalyeler

Kaynak

Misafirleri organize etmek için oldukça kullanışlı. Kimin nereye oturacağını direkt numaralarıyla söyleyebilirsiniz.

Kasetten Sandalye

İlginç Sandalyeler

Kaynak

Müzik açısından kasetlerin devri kapanmış olabilir ama eski kasetleri değerlendirmenin yolları bulunabilir nitekim OOO My Design'daki tasarımcılarda böyle düşünmüş olacak ki ilginç bir sandalye yaratmışlar. Belki oturması pek rahat olmayabilir ama evinizin dikkat çekici mobilyalarından olabilir.

Sarılan Sandalye

İlginç Sandalyeler

Kaynak

Kendinizi yalnız hissettiğinizde bu sandalyeye oturup kendinizi teselli edebilirsiniz.

Yoga Sandalyesi

İlginç Sandalyeler

Kaynak

Meditasyonla havada uçmak fantezi olabilir ama bu sandalye ile benzer bir his yakalayabilirsiniz. Sandalye bağdaş kurup oturmak için oldukça ideal.

Yürüme Otur

İlginç Sandalyeler

Amerika'da karşıdan karşıya geçen yayalar için yapılan bu işaretlerde Yürü / Yürüme yazıyor. Trafik lambasından yapılan bu sandalyede yürüme yazısı yanıyor; zaten oturmak varken niye yürüyesiniz ki...

Erkekler için Ergonomik Sandalye

İlginç Sandalyeler

Kaynak

Söylenecek fazla söz yok aslında. Sadece erkeklere hitap eden rahatlığı tartışılır ilginç bir sandalye.

Çok Amaçlı Sandalye

İlginç Sandalyeler

Kaynak

İlk bakışta gayet sıradan gözükse de Andrea Ruggiero tarafından tasarlanan Tembo Chair kullanım çeşitliliği ve pratikliği ile göz dolduruyor. Basit bir tasarımın ne kadar kullanışlı olabileceğini gösteriyor.

Ahtapot Sandelye

İlginç Sandalyeler

Kaynak

İspanyol asnatçı Maximo Riera tarafından yaratılan sandalyenin sırtında büyük bir ahtapot bulunuyor. Bu ilginç sandalye en çok Kaptan Nemo'ya uyar herhelde.

Alışveriş Arabasından Sandalye

İlginç Sandalyeler

Kaynak

Küçük çocuklarını alışveriş sepetine oturtan ebeveynler aslında eve gidince bu sandalyeye oturuyorlar. Yani ailece alışveriş sandalyesine oturmaktan keyif alıyorlar.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.