Tasarımlar

Bu Çamaşır Makinesinde Alışılmadık Bir Şeyi Fark Edebildin mi?

Ne kadar dikkatlisin? Bu çamaşır makinesi farklı şekilde çalışıyor. Fark edebildin mi?

İçecek Kapağı Olta İle Nasıl Balık Tutulur?

Kutu içecek kutuların kapakları neye yarar diyenler için harika bir olta yapımı videosu seçtik. Videomuzdaki genç, bir ip ve içecek kutusu kapağı ile balık tutmayı deniyor. Denemelerinde oldukça başarılı olan adamın yaptığı oltayı ve bu oltayla tuttuğu balıkları videomuza tıklayarak görebilirsiniz.

Çiftlere Harika Bir Anı Önerisi

Aileniz ve diğer sevdiğiniz insanlarla yapabileceğiniz harika bir özel gün hediyesi ve anı fikrimiz var sizlere. Bir kova alçı benzeri bir malzeme ile yapılan bu anı fikrine bayılacak ve hemen ardından siz de sevdiğiniz kişiyle bu fikri uygulamak isteyeceksiniz. Videoya tıklayarak ayrıntıları ve harika sonucu görün.

Kilit Anahtarını Kaybettiyseniz Bu İşinize Çok Yarayacak

Sık sık kilitlerinin anahtarını kaybedenler için harika kilit açma ve anahtar yedekleme fikirlerimiz var! Anahtar kopyalama, kolay kilit açma gibi yöntemlerini ve yapılışlarını bulacağınız videomuzu mutlaka izleyin siz de bu gibi durumlarda zor durumda kalmaktan kurtulun.

Gezginlere El Yapımı Portatif Izgara Yapımı

Gezginlerin doğada fazlaca işine yarayacak, yapımı oldukça basit bir ızgara nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz? Kolay anlatımlı videomuzu izleyerek siz de kendiniz için şahane bir ızgara ocak yapabilir ve bir ormanın ortasında mis gibi yemekler pişirebilirsiniz.

Açılır Kapanır Yeni Tasarım Tuvaletle Tanışın

Banyolarda yerden tasarruf sağlayacak, bir makine gibi açılıp kapanan açılır kapanır tuvaletin nasıl göründüğünü ve nasıl çalıştığını görünce çok şaşıracaksınız. Sizin için seçtiğimiz videoya tıklayarak bu ilginç ve son teknoloji tuvaletin çalışma şeklini görebilirsiniz.

Aklınıza Gelmeyecek Şeylerden Mum Yapımı

Evinizde mum kalmadıysa ya da değişik eşyaları kullanarak mum yapmayı öğrenmek istiyorsanız, sizin için oldukça eğitici ve ilginç bir video hazırladık. Videoyu izleyerek eviniz için harika mumlar yapabilirsiniz.

Eski Kartlar ile Yapabileceğiniz Efsane Buluşlar

Eski telefon, kredi kartı ve benzeri artık kullanılmayan kartları değerlendirmek için, kolay anlatımlı videomuzda gördüğünüz buluşları yaparak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

8 Kolay ve Zekice Hile

Hayatınıza renk katmak için yapılması kolay ve zevkli olan hileleri yapabilmeniz için bu harika hilelerin yapılışını anlatan kolay anlatımlı videoyu sizin için seçtik. Siz de bu videoyu izleyin ve birçok yeni şeyi öğrenin.

Müthiş Bir Roler Coaster: Knex Hız Treni!

Eğlence parklarındaki Roler Coaster'lere birebir benzeyen Knex hız treninin efsane görüntülerini sizin için seçtiğimiz videomuzda bulabilirsiniz. Asansörü, dönüş kısımları ve tepeleri ile bu roller coaster gerçeğini aratmıyor gerçekten...

Diş Fırçaları İle Yapılabilecek 5 Harika Fikir

Diş fırçaları sadece diş fırçalamaya yaramaz. Diş fırçalarının kullanıldığı hayatı kolaylaştıran birbirinden pratik fikri öğrenebileceğiniz kolay anlatımlı videoyu sizin için seçtik. Bu fikirler yardımı ile hem zamandan tasarruf edeceksiniz hem de işlerinizi kolayca halledip birçok şeyi temizleyebileceksiniz.

En Şaşırtıcı 10 Bilim Denemesi

İşinize yarayacak ve izlediğinizde oldukça şaşıracağınız bilimsel deneme ve pratik bilgileri videomuzda sizin için seçtik. Bu basit deneyleri dikkatli olmak koşuluyla siz de yapabilir ve gerçekliğini görebilir ve şaşırabilirsiniz.