enteresan.com Logoİngiltere'nin En Yaşlı İkizleri

İngiltere'nin en yaşlı ikizleri Betty Richards ve Jenny Pelmore'un yeni yılı kutlamak için ikinci bir sebepleri daha var.
İngiltere'nin En Yaşlı İkizleri

Yılbaşı aynı zamanda 102.doğum günleri! Neşeli ikizler, 1 Ocak 1908'de, Henry Ford'un ilk Model T arabasını ürettiği senede doğdular. Onlar dünyaya geldiğinde İngiltere'de Kral VII. Edward tahttaydı ve onları doğurtan doktor eve atla geldi. Betty ve Jenny'nin eşleri ölmüş fakat Cornwall'da birbirlerine oldukça yakın yerlerde yaşıyorlar. İkili doğum günlerini aileleri ve arkadaşlarıyla kutladı. Aile dostu Tricia Prescott, her ikisinin de son derece iyi ve sağlıklı olduğunu, birbirlerini de sürekli gördüklerini söyledi

İngiltere nin En Yaşlı İkizleri

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.