İnsanlar Alemi

Tüm Dünyayı Şaşırtmayı Başarmış 7 İlginç Sirk Göstericisi

Birazdan göreceğiniz bu insanlar yaptıkları ile o kadar çok insanı şaşırttılar ki, gelin şimdi biz de sizi onlarla tanıştıralım!

Afrikada İnsanların Bambaşka Kafalar Yaşadığının Kanıtı Niteliğinde 15 Fotoğraf

Hemen her gün ülkemizde olan garipliklere alıştık artık. Afrika'nın da bu konuda bizden aşağı kalır yanı yok. Biz de bunu kanıtlayan fotoğrafları derledik. İyi eğlenceler.

Havayla Olan Savaşlarını Bazen Kazanan Bazen de Kaybeden 20 İnsan

Hem sıcak hem de soğuk havalarla olan savaşlarını bazen kazanan bezen de kaybeden insanların keyifli fotoğraflarını sizler için bir araya topladık.

İlginç Yerlerde Sıkışmış 5 İnsan

İnsanlar sığacaklarını düşündükleri yerlere girmeyi denerler. Ama bu girdikleri yerlerden çıkamadıkları zaman ortaya komik görüntüler çıkar. Galerimizde derlediğimiz bu 5 kişi aklınıza gelmeyecek yerlerde sıkışıp kalmışlar. 

Dünyanın En Eşsiz Üçüzleri Geçirdikleri Tarihi Operasyondan Sonra İlk Kez Görüntülendiler Birbirlerine bu kadar benzeyen üçüz bebekler 500 trilyonda bir görülüyor!

Amy ve Mike Howard çifti üçüzleri olacağını duyunca çok şaşırdılar. Çift, tüp bebek yöntemine başvurmadan doğal yollarla üçüz sahibi oldu. Oğulları Hunter, Jackson ve Kayden dünyaya geldiğinde daha da şaşırdılar. Birbirlerine bu kadar benzeyen üçüz bebekler 500 trilyonda bir görülüyor! 

İnternet Dünyasının Yeni Fenomeni Bir Hayli İlginç Ayna Satmaya Çalışırken Kendisini Trolleyen 26 Kişi

İnternet dünyasında satışın sınırı yok. Ama söz konusu satmak istediğiniz ürünün fotoğrafına gelince işler biraz farklı bir hal almaya başlıyor. 

Aşka Saygısı Olan Bir Sebze! 13 Yıldır Kayıp Olan Nişan Yüzüğü Tarlada Bir Havuçtan Çıktı

84 yaşındaki Mary Gram, çok sevdiği nişan yüzüğünü 13 yıl önce kaybetmişti. Yüzük yıllar sonra ortaya çıktı ama hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir yerde; bir havucun üzerinde! Sizler için derledik. 

2.30 Boyu ile Görenin Bir Daha Baktığı 17 Yaşındaki Başarılı Basketbolcu Robert Bobroczky

Evet, az önce okuğunuz doğru. Robert Bobroczky ismindeki bu genç tam 2.30 cm uzunluğunda!

Metroya Bindiğinizde Bu Manzaralarla Karşılaşsanız Ne Yapardınız?

Metroya bindiklerinde karşılaştıkları birbirinden sıra dışı ve tuhaf görüntüleri fotoğraflayarak sosyal medya hesaplarında paylaşan kişilerin gönderdiği kareleri sizin için derledik. Siz metroda bu görüntüleri görseniz ne yapardınız?

Dünyanın En Genç 10 Kadın Milyarderi

Dünyanın en genç kadın milyarderleri sizce kimler? Bugün kadın girişimcilere yönelik inanılmaz fırsatlar var. Gün geçtikçe kadınların iş ortamında daha da etkin hale geldiğini görüyoruz. Şu anda dünyada, son bir yıl içindeki verilere göre milyarderlerin 290’ı yeni listeye girdi ve toplamda şanslı 1.826 kişi var. Bunların hepsinin toplam net serveti yaklaşık 70.5 trilyon dolar değerindedir.

Dünyanın En İlginç Düğün Törenleri

Yıllar boyunca hayalini kurduğunuz bir düğün töreni var. Diğer tüm hazırlıkların yanında tören için yapılan hazırlık en eğlenceli, telaşlı, özenli olanı diyebiliriz. Unutulmaz bir düğün olmasını isteriz ve hayatımızın geri kalanını paylaşacağımız insanla dünyanın en mutlu insanları olmak isteriz. Her şeyin yolunda gitmesi ve planlarımızdaki gibi olmasını isteriz. Düğün töreni denildiği zaman klasik bir düğün mekanının tutulması, eğlence, yeme – içme gelir aklımıza. Dünyada öyle düğünler yapılıyor ki, bu klasik çizgiden uzaklaşmış ve büyük bir ses getiriyor. Bizi, kişiliğimizi yansıtan bir düğün töreni yapmak isteriz. Ama mekanlar hiç değişmez, sadece dekorlar değişir. Bu ekstrem olarak değerlendireceğimiz düğünler biraz maliyetli olabilir ama belki de kişiliğinizi yansıtacak düğünler tam olarak bunlar. Belki size de fikir olabilecek 10 ekstrem düğün törenini sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Dünyanın En Zengin 10 Boksörü

En çok parayı kazanan sporcular hangi branşın sporcularıdır hiç düşündünüz mü? Çoğumuzun aklına ilk olarak futbol veya basketbol gelir. Aslında bu kanı doğru olmakla birlikte unutulan bir spor daha var, boks. Profesyonel boks dünyasında oldukça büyük paralar dönüyor. Seyir zevkiyle birlikte geniş izleyici kitlesinin olması bu sporun popüler olmasının başlıca nedenleri arasındadır. Ayrıca boks, yüksek miktarda bahis oynanan oyunlardan bir tanesidir.

Sirklere Kiralanan En Enteresan 7 Kişi

Dünyada yaşayan insanlardan daha farklı oldukları ve ne yazık ki toplumdan soyutlandıkları için sirkte çalışmaya başlayan insanların ilginç öyküsü. İleri butonuna tıklayın.

Aynısının Tıpkısı Ama Değil! Fiziksel Olarak Benzeseler de Karakterleriyle Çok Farklı Olan 27 Tek Yumurta İkizi

ABD'li fotoğrafçı, Londra'da tek yumurta ikizlerini bir araya toplayarak, onları birbirine bağlayan özellikleri bizlere gösteriyor ve tek yumurta ikizlerinin sıra dışı dünyasını keşfetmemize yardımcı oluyor. Sizler için "Tıpkı ama Aynı Değil" isimli projenin sahibi Peter'ın objektifine yansıyan ikizleri derledik.

Dünyada Görüp Görebileceğiniz 10 Dev Kadın

Dünya üzerinde yaşayan, şimdiye kadar gördüğünüz kadınlar içinde oldukça farklı duracak olan, boyları çok uzun olan kadınları sizin için galerimizde derledik. İşte o şaşırtıcı fotoğraflar!

Albino İnsanların Büyüleyen Güzelliğini Çektiği Fotoğraflara Yansıtan Sanatçı Yulia Taits

İsrailli fotoğraf sanatçısı Yulia Taits, albinizmin fotoğraflarını uzun zamandır fotoğraflarında işlemek istediğini söylüyor. En sonunda gerçekleştirdiği proje için çekmiş olduğu masal gibi fotoğrafları paylaşan fotoğraf sanatçısının büyüleyici çalışmalarını sizin için derledik. 

Paylaştıkları Müthiş Sevgi ve Saç Şekilleriyle İnternet Alemini Sallayan Baba-Kız

Benny Harlem, başarılı bir şarkıcı, söz yazarı, manken ve en önemlisi, harika bir baba... O ve 6 yaşındaki kızı Jaxyn, aralarındaki müthiş bağ sayesinde gün geçtikçe fenomen oldular. 

Annesindeki Doğum İzinin Aynısını Taşıyan ve Görenleri Çok Şaşırtan Minnoşluk Abidesi Bebek

Pek çoğumuzun kalıtsal şekilde vücudumuzda bir doğum izi yani doğum lekesi var var. Ama bunlardan kaçı anneninkiyle aynı yerde ve aynı şekilde olabilir ki? Güney Carolina'da yaşayan Brianna ve minik kızı MilliAnna'nın ilginç hikayesi sizlerle.

Sıra Dışı Şeyler Yaparak Çevresinde İnsanları Umursamayan 8 Tuhaf Kişi

Sıra dışı şeyler yaparak çevresindekileri umursamadan davranan insanların fotoğraflarını galerimizde bir araya topladık. 

Dünyanın En Hüzünlendiren Fotoğraflarından Seçilen 15 Duygusal Kare

Yüreğinizi burkacak, dünyanın en hüzünlü fotoğraflarını sizin için galerimizde derledik. 

Yaşlı İnsanlar Kolaylıkla Bulsunlar ve Kendilerini Evlerinde Hissetsinler Diye Oda Kapılarını Kendi Kapıları Gibi Tasarlayan Huzurevi

Yaşlı insanlara olan minnet borçlarını ödemek için, kendilerini iyi hissetsinler diye huzurevinde odalarının kapılarını kendi evlerinin kapısı gibi dizayn eden huzurevi yönetiminin şahane önceki ve sonraki fotoğrafları! 

Hayatı ve İçinde Bulunduğu Durumu Hiç Umursamayan 18 İlginç Karakter

Bazı insanlar hayatı çok ciddiye alır, bazılarıysa hiç! İşte hayatı ve içinde bulundukları durumu hiç umursamayan insanlar ve ilginç manzaralar.. 

Birbiriyle Tesadüfen Karşılaşınca 'Herkes Çift Yaratılmıştır' Lafını Doğrulayan 15 İkiz Yabancı

Boşuna dememişler "İnsanlar çift yaratılmıştır" diye.. Sizin için birbirine ikiz gibi benzeyen kişilerin tesadüfen karşılaştıkları yerlerde çektirdikleri fotoğrafları galerimizde derledik.

Çizgi Film Karakterlerine Çok Benzeyen 24 İnsan

İnsan insana benzer, ya çizgi film karakterlerine benzeyen insanlar? İşte çizgi film karakterlerine çok benzeyen 24 insan!

Nişanlısının Düğün Günü Terk Ettiği Kadının, Düğün Fotoğrafçısıyla Yaptığı Yılın Foto Albümü!

Hayatta maalesef her şey istediğimiz gibi olmayabiliyor. İşte düğün gününde damat tarafından terk edilen kadının kararlar bağlamak yerine arkadaşlarıyla gerçekleştirdiği çılgın ve renkli fotoğraf albümü!

Buldukları yöntemlerle şaşırtan emekciler.

Emekci işcilerden dudak uçuklatan fikirler, cesaret isteyen çözümler sizlerle. Daha fazla ilginç içerik için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

Bir Apartmanın 10 Ayrı Dairesindeki Aynı Odada Olan 10 Farklı Hayatın Fotoğrafı

Bazen merak ederiz ya, benim odamda başkaları nasıl yaşardı, odayı acaba nasıl dekore ederlerdi diye.. İşte aynı odada yaşanan farklı hayatları anlatan ilginç bir proje! Bir apartmanın 10 ayrı dairesindeki aynı odanın 10 farklı fotoğrafı....

Yüzümüz Simetrik Olsaydı Nasıl Görünürdü?

İnsan yüzünün iki tarafı birbirine eşit değildir. Aslında bu eşitsizlik bizim tüm güzelliğimize imzasını atan bir şey. Neden mi? Çünkü bakın insan yüzünün iki tarafı eşit olsaydı nasıl görünürdü. 

Yalnızlığın Fotoğrafını Çeken Müzmin Bekar Bir Kızdan 15 Hüzün Dolu Görsel

Etrafındaki herkesin sevgilisi olduğunu fark eden bu kız yalnızlığını fotoğraf çekerek görüntülemiş. 

Çizgi Film Karakterlerine Tıpatıp Benzeyen İnsanlar

Çizgi film karakterleri gibi görünen gerçek dünyada kaç kişi vardır? Aşağıdaki resimleri inceledikten sonra biraz endişelenmekte haklı olabilirsiniz. Çünkü sayı epeyce fazla :)