enteresan.com Logoİşte Bu Gerçek Bir Çevreci Ve Doğa Dostu Tuvalet!

İnsanlar muhtemelen, sokaklarda bulunan ve toplumun kullanımına açık olan, plastikten yapılmış umumi tuvaletlerin, çevreci ve doğa dostu tuvaletler olduğunu sanıyorlardır. Fakat bu insanlar yanılıyorlar ve bu resimler de, yanıldıklarını kanıtlıyor.
İşte Bu Gerçek Bir Çevreci Ve Doğa Dostu Tuvalet!

İşte Bu Gerçek Bir Çevreci Ve Doğa Dostu Tuvalet!

Resimlerde de görebildiğiniz üzere, bu tuvaletin klozet dışındaki her kısmı doğaldır. Ve hemen siz 'Bu çok aptalca!' demeden önce, insanların ağaçların içine barlar inşa ettiğini ve ağaçların üzerine restoranlar inşa ettiğini, bilmenizde oldukça fayda vardır. Bu ağaçlar gerçekten inanılmaz varlıklar, sizce de öyle değil mi?

İşte Bu Gerçek Bir Çevreci Ve Doğa Dostu Tuvalet!

İşte Bu Gerçek Bir Çevreci Ve Doğa Dostu Tuvalet!

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.