enteresan.com Logoİstediğini Yapmak İçin Kendini Kaçırttı

Makao'ya yapmak istediği bir gezinin parasını çıkarmak isteyen yirmi iki yaşındaki Hintli bir adam kendi kendini kaçırtarak öz ailesinden 40,000 dolardan fazla bir paraya denk gelen fidye istedi.
İstediğini Yapmak İçin Kendini Kaçırttı

Oldukça pahalı zevkleri olan fakat açıkçası pek de zeki olmayan Pawan Verma, yeni yıla Çin'deki lüks kumar merkezinde geçirmek istiyordu. Fakat durumdan şüphelenmeyen babasının getirdiği fidye parasını Yeni Delhi'deki bir alış-veriş merkezinden alırken yakalandı. Bu sebeple yeni yılını tek başına nezarethanede geçirmek zorunda kaldı. Babası iki dükkanı olan Ram Sahay Verma isimli bir iş adamı. Oğlunun bu kriminal hareketine oldukça sinirlenen adam, şikayette bulunup bulunmama konusunda henüz karar verebilmiş değil. Daha sonra Pawan'ın Çin'e gitme hayalinin kız arkadaşı tarafından tetiklendiği öğrenildi.

İstediğini Yapmak İçin Kendini Kaçırttı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...