enteresan.com Logoİstediğini Yapmak İçin Kendini Kaçırttı

Makao'ya yapmak istediği bir gezinin parasını çıkarmak isteyen yirmi iki yaşındaki Hintli bir adam kendi kendini kaçırtarak öz ailesinden 40,000 dolardan fazla bir paraya denk gelen fidye istedi.
İstediğini Yapmak İçin Kendini Kaçırttı

Oldukça pahalı zevkleri olan fakat açıkçası pek de zeki olmayan Pawan Verma, yeni yıla Çin'deki lüks kumar merkezinde geçirmek istiyordu. Fakat durumdan şüphelenmeyen babasının getirdiği fidye parasını Yeni Delhi'deki bir alış-veriş merkezinden alırken yakalandı. Bu sebeple yeni yılını tek başına nezarethanede geçirmek zorunda kaldı. Babası iki dükkanı olan Ram Sahay Verma isimli bir iş adamı. Oğlunun bu kriminal hareketine oldukça sinirlenen adam, şikayette bulunup bulunmama konusunda henüz karar verebilmiş değil. Daha sonra Pawan'ın Çin'e gitme hayalinin kız arkadaşı tarafından tetiklendiği öğrenildi.

İstediğini Yapmak İçin Kendini Kaçırttı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.