enteresan.com LogoKafasını Matkapla Delmeye Çalışan Adam

Kafasına maktap dayıyan Kung Fu ustası!
Kafasını Matkapla Delmeye Çalışan Adam

Çin'de bir Kung Fu ustası, kafasına çalışan bir matkap dayayıp hiçbir yara almadan kurtulunca izleyenleri şok etti. Çin savaş sanatı şovları yarışmasında Hu Qiong, şakağına ve karnına tam bir dakika boyunca hızla dönen bir matkap dayadı ve hiçbir yara almadan kurtuldu. Ayrıca çalışan bir elektrikli testereyi, çıplak elleriyle yakalayarak durdurdu. Daha sonra matkapla metal, tahta ve plastik delerek matkabın ne kadar keskin ve sivri olduğunu ispatladı. Diğer savaş sanatları uzmanları tarafından 'Yenilmez vücut' lakabıyla anılan Hu'nun, 8 yaşında Shaolin tapınağında savaş sanatlarını öğrenmeye başladığı söyleniyor.

Kafasını Matkapla Delmeye Çalışan Adam

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.