enteresan.com LogoKağıdı Parçalıyorum Çünkü Gücü Seviyorum

Akıllıca Tasarlanan kağıt öğütme makinası
Kağıdı Parçalıyorum Çünkü Gücü Seviyorum

Go Green (yeşilci ol) yeni nesil bir kağıt öğütme makinesi ve ben kağıt öğütmeyi çok severim.Pekiyi bu kağıt öğütücüde yeni nesil olan şey ne?Tasarım sadece kağıdı dilimleyip parçalamıyor.Aynı zamanda geri dönüşüm işlemi gerçekleştirerek, ziyan olan kağıtlarınızı yeni ve kullanılabilir ürünlere çeviriyor. Örneğin, parçalanmış kağıtlar Post it notlarına dönüştürülüyor.Oldukça zekice düşünülmüş.
Tasarımcı: Hong-Li Zhuo Roy

Kağıdı Parçalıyorum Çünkü Gücü Seviyorum

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?