enteresan.com LogoKaranlıkta Parlayan Bir Kent: Las Vegas

Bu inanılmaz resimler, gecelerin Las Vegas'ını gösteriyor...
Karanlıkta Parlayan Bir Kent: Las Vegas

Bu inanılmaz resimler, gecelerin Las Vegas'ını gösteriyor. İlk defa bu renkli ve ışıltılı kentin detaylı resimleri, Geceleri Las Vegas isimli bir kitapta bir araya getirildi. Göz alıcı dizi, tanınmış hava fotoğrafçısı Jason Hawkes tarafından Mart ayında çekildi. Geçmişte Londra'nın gün içinde resimlerini çekmişti. Ve tabii diğer büyük kentlerin de. Dünyanın her yerinden fotoğrafçılar, karanlık çöktükten sonra havadan resim yakalamayı son zamanlarda yapmaya başladılar. Jason gibi profesyoneller artık fotoğrafları helikopterler yardımıyla çekebiliyor. Eskiden karanlıkta hava fotoğrafları çekmek neredeyse olanaksızdı. Ancak fotoğrafçılıktaki gelişmeler sayesinde bugün Las Vegas'ın ışıltılı hâlini görmek de mümkün oluyor.

Karanlıkta Parlayan Bir Kent: Las Vegas

Karanlıkta Parlayan Bir Kent: Las Vegas

Karanlıkta Parlayan Bir Kent: Las Vegas

Karanlıkta Parlayan Bir Kent: Las Vegas

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Dünya'nın En Çok Evlenen Kadını

Linda Wolfe, "Dünya'nın en çok evlenen kadını" ünvanıyla rekor kırdı