enteresan.com LogoKarın En Sevimli Tarafı

Yolları kapatmak, trenleri yavaşlatmak ve genel bir talihsizlik yaymak konusunda onun üzerine yok.
Karın En Sevimli Tarafı

Fakat bu resimlerde de görüldüğü üzere kar bazen cennetten bir parça gibi de olabilir. İngiltere kara teslim olurken zorluklardan kendini kurtarabilmiş olanlar hayatlarının en güzel anlarını yaşadılar. Tepelerden kayanlar da oldu, kar topu oynayanlar ve bir kardan adam sürüsü yapanlar da. Ülkenin her yerinde otobüs duraklarından park banklarına hatta telefon kulübelerinde bile kardan adamlar vardı. Manchester'da bir bahçede zarif bir kar meleğinin yanında X Factor şarkı programının yarışmacılarına benzeyen kardan adamlar da vardı. Görev başındaki polis memurları bile karın tadını çıkarabildi.

Karın En Sevimli Tarafı

Karın En Sevimli Tarafı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.