enteresan.com LogoKaykay Parkından Merdivenle Çıkan Ayı

Ayı Merdivenlerden Tırmanırsa...
Kaykay Parkından Merdivenle Çıkan Ayı

Belki büyük çukurun içinde su olduğunu sandı ve sussuzluğunu gidermek için aşağı indi, belki de numaralarını geliştirmeyi hayal etti. Neden her ne ise bu yaramaz ayı Amerika'daki kaykay parkının içine girdi ve bir daha çıkamadı. Ayı geceyi orada geçirdikten sonra park görevlileri yukarı çıkabilmesi için aşağı bir merdiven uzattı. Colorado yetkilileri, ayıların ilgisini çekebilecek yiyecek ve çöpleri etrafta bırakmama konusunda halkı uyarıyor.

Kaykay Parkından Merdivenle Çıkan Ayı

Kaykay Parkından Merdivenle Çıkan Ayı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?