enteresan.com LogoKaykayla En Uzun Yolculuk Rekoru

850 gün süren kaykayla Dünya'yı dolaşma macerası
Kaykayla En Uzun Yolculuk Rekoru


28 yaşındaki Rob Thomson, 850 gün süren kaykayla Dünya'yı dolaşma macerasını, Guinness Rekorlar Kitabına kayıt ettirdi. Tam olarak 2,5 sene süren yolculukta toplam 12.159 kilometre yol aldı.
Rob yolculuk sırasında, 3 çift ayakkabı, 3 takım kaykay tekerliği ve 3 kaykay tahtası değiştirdi. Yolculuğu sırasında 3 ölümcül kaza atlatan Rob, bu yolculuk boyunca tam 15000$ harcadı ve 1000$ da borçlandı.
Şimdi bir kitap yazmayı ve yaşadığı maceraları anlatmayı düşünen Tom, kitaptan kazanacağı parayla zararını karşılayacağını düşünüyoruz.

Kaykayla En Uzun Yolculuk Rekoru

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.