Kazalar

Arabadan İnerken Araba Gitmeye Başladı

Son zamanlarda araçlara sıkça konulan araç önü kamerası ile çekilen görüntülerden ortaya çıkan olayda, seyir halindeki bir aracı durduran sürücü, tam arabadan inerken araba birde gitmeye başlıyor. Sizin için seçtiğimiz videoya tıklayarak bu ilginç görüntüleri izleyebilirsiniz.

Defalarca Ata Binmeyi Denedi, Bakın Sonunda Ne Oldu

Şişman bir adam defalarca beyaz renkteki bir ata binmek için hamle yapıyor, ata bir türlü binemiyor. Bir daha ve bir daha... Sonunda yanındakilerin yardımıyla ata biniyor ancak bakın sonunda, bu ağırlık karşısında canına tak eden at adama tepkisini nasıl gösteriyor.

Otopark Bariyerine Çok Dikkat

Bisiklete binen bir adam otoparktan geçiyor ve otopark bariyeri yukarıya kalkıyor, ancak arkasından giden adam onun kadar şanslı değil. İkinci adam geçerken aşağıya inen otopark bariyeri bakın nasıl tehlikeli şekilde adamın başına iniyor. Videomuza tıklayın ve kaza anını görün.

Verilmiş Sadakası Varmış Diyeceğiniz İlginç Kaza

Bu akıl almak kazayı izleyince heyecanlanıp nefesinizi tutacaksınız. Dev kamyonun altında kalan adamın akıbetini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Sizin için seçtiğimiz videoya tıklayarak bu ilginç ve heyecanlı taşıt kazasını izleyebilirsiniz.

Kaldırımda Giden Adama Araba Çarptı

Karlı bir havada karşıdan karşıya sorunsuz olarak geçen bir adam hızlı adımlarla kaldırıma doğru ilerliyor ama bir anda karşısına hızlı bir şekilde gelen bir araba geliyor ve adamı havaya fırlatıyor. Bu anları araba içi kamerası ile kayda alan araba sürücüsünün çektiği görüntülerin yer aldığı videoyu izlemek için videoya tıklayın.

Pistten Çıkan Yarış Pilotu Üstün Becerisini Konuşturdu

Bir yarış pilotunun arabası pistten çıktı ama o yılmadı, yoldan çıkan arabasını üstün başarısı ve yaptığı manevraları ile yarışa geri sokmayı başardı. Yarış pilotunun kaza yapmaktan son anda kurtardığı arabanın tehlikelerden nasıl kıl payı kurtulduğunu videoya tıklayarak görebilirsiniz.

Araba Motoruna Sıkışan Sincapın Yaşam Mücadelesi

Sevimli mi sevimli bir sincap yaramazlık yapmış olacak ki, bir arabanın ön kısmındaki motorların içine girmiş. Kurtarma ekibi geldiğinde sağlık ekibinin verdiği mücadele sonunda bakın sincap nasıl sıkıştığı yerden çıkıveriyor...

Hiç Beklemediği Anda Ölümle Burun Buruna Geldi

Toplanan kalabalığın içinde eline bir tahta sopa alıp, yerde duran sahta sopa üzerindeki hedefe odaklanan çocuk, önündeki adama gelmeyeceğini düşünerek oldukça hayati bir hata yapıyor. Videomuzu izleyin ve bu gencin bir insanın hayatına mal olabilecek hatasını görün.

Kum Dökme Kamyonu Kazası

Kum dökme kamyonu kumu uzun süre dökmeye çalışıp tam kumu dökecekken öyle bir kaza geçiriyor ki... Videomuzu izleyin.

Kavgaya Kepçeyle Daldı

Arabanın yanında heyecanlı bir kavgaya tutuşmuş insanlar, üzerlerine gelen kepçeden habersizlerdi. Ancak kepçe hız kesmeden devam etti.

Havada Asılı Kalan İşçiler

Bir inşaatta çalışan işçiler, tehlikeli görünen asma bir kat birden çökünce bakın nasıl havada asılı kaldılar.

Son Zamanların En İlginç Kazası

Hemzemin geçidinde son zamanların en kötü kazası gerçekleşti.