enteresan.com LogoKeçe Hasır

Ürün %100 doğal yünden meydana geliyor.
Keçe Hasır

Tasarım, keçe materyalinden dolayı herhangi bir doldurulacak materyal istemiyor. Bununla birlikte, gazete biriktirmek bu tasarımı daha rahat bir hale getiriyor ve geri dönüşüm yerine yeniden kullanmayı cesaretlendiriyor. Ürün oldukça hafif (gazeteler olmadan) ve çok amaçlı olarak hasır, örtü, tabure ve minder olarak kullanılabiliyor. Ürün %100 doğal yünden meydana geliyor. Çevre dostu bu tasarım denemesini takdir ediyorum ancak bacı geliştirmelere de ihtiyacı var gibi görünüyor. Buna dayanarak yünü unutup onun yerine daha uzun ömürlü olan pamuk kullanmak mantıklı olabilir.

Keçe Hasır

Keçe Hasır

Keçe Hasır

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.