enteresan.com LogoKedi Geoffrey 10 Saatlik Otobüs Yolculuğunda

Geoffrey isminde bu kedinin gerçekten gözü kara ve 10 saatlik yolculuğu tek başına yaptı!
Kedi Geoffrey 10 Saatlik Otobüs Yolculuğunda

Geoffrey isminde gözü kara bir kedi, bir otobüsün bagaj kompartmanında 482 kilometre yolculuk etti. Kedi, ancak böyle uzun bir yol kat ettikten sonra bulunabildi. 15 aylık Geoffrey'nin birkaç geceliğine ortadan kaybolması, sahipleri için alışıldık bir şeydi. Ancak kedi üç hafta boyunca ortalarda görünmeyince endişelenmeye başladılar. Pazartesi sabahı kedilerinin hayatta olduğuna dair bir telefon alan Cindy ve Tim Whitbread, Geoffrey'nin 10 saatlik bir yolculuğu tek başına geçirdiğini duyduklarında inanamadılar. Normal şartlar altında arabada iki dakika dahi duramadığını söyledikleri Geoffrey'nin seslerini kimsenin duymamış olması ise bir başka şaşırtıcı nokta. Araca nasıl bindiği hâlâ bilinmeyen kedinin dönmesi, tüm aileyi sevince boğdu.

Kedi Geoffrey 10 Saatlik Otobüs Yolculuğunda

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.