enteresan.com LogoKedi Geoffrey 10 Saatlik Otobüs Yolculuğunda

Geoffrey isminde bu kedinin gerçekten gözü kara ve 10 saatlik yolculuğu tek başına yaptı!
Kedi Geoffrey 10 Saatlik Otobüs Yolculuğunda

Geoffrey isminde gözü kara bir kedi, bir otobüsün bagaj kompartmanında 482 kilometre yolculuk etti. Kedi, ancak böyle uzun bir yol kat ettikten sonra bulunabildi. 15 aylık Geoffrey'nin birkaç geceliğine ortadan kaybolması, sahipleri için alışıldık bir şeydi. Ancak kedi üç hafta boyunca ortalarda görünmeyince endişelenmeye başladılar. Pazartesi sabahı kedilerinin hayatta olduğuna dair bir telefon alan Cindy ve Tim Whitbread, Geoffrey'nin 10 saatlik bir yolculuğu tek başına geçirdiğini duyduklarında inanamadılar. Normal şartlar altında arabada iki dakika dahi duramadığını söyledikleri Geoffrey'nin seslerini kimsenin duymamış olması ise bir başka şaşırtıcı nokta. Araca nasıl bindiği hâlâ bilinmeyen kedinin dönmesi, tüm aileyi sevince boğdu.

Kedi Geoffrey 10 Saatlik Otobüs Yolculuğunda

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...