enteresan.com LogoKendi Kendini Karıştıran Fincan

Kendi kendini karıştıran fincan emektar çay kaşığının sonunu getirebilir...
Kendi Kendini Karıştıran Fincan

Kendi kendini karıştıran çay fincanının icadından sonra, emektar çay kaşığı, çatal kaşık çekmecesine hapsedilebilir. Bu bardak, sıcak bir içecek hazırlarken, çay kaşığına duyulan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Bu icat, 2 Fransız tasarımcı tarafından bulundu. Tasarımcı Florian Dussopt; 'Bu fincan çay ya da başka bir sıcak içeceği, çay kaşığı kullanmadan, başka bir yolla içebilmeyi amaçlıyor. Top, içerken ve karıştırırken yerinde kalması için çıkıntılı şekilde tasarlanmış tabana konuluyor. Kullanıcılar nazikçe fincanı döndürüyor, bu da topun hareket etmesine neden oluyor. Seramik top, tüm şeker ve sütü aynı anda karıştırıyor ve çay kaşığı ihtiyacını ortadan kaldırıyor. İçerken ise yer çekimi yardımıyla top bardağın altındaki çıkıntılı bölümde kalıyor. Amaç çay kaşığını ortadan kaldırmak değil. Özel durumlar için bir alternatif önermek.' dedi.

Kendi Kendini Karıştıran Fincan

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.