enteresan.com LogoKendi Öğrendi, Kardeşine De Öğretti

Pek çok çocuğun ilk kelimelerini çıkarmak için çaba sarf ettiği bir yaşta Mia Jones işaret dilinde kendini rahatça anlatabiliyordu.
Kendi Öğrendi, Kardeşine De Öğretti

Altı yaşındaki kız sekiz aylık olduğu dönemden bu yana bu dili kullanabiliyor ve üç yaşındayken bir yetişkin gibi akıcı konuşabiliyordu. Kendisi duyma yeteneğine sahip olsa da anne ve babası Craig'le Jacqueline sağır. Mia bugün üç yaşındaki erkek kardeşi Oliver'a da işaret dilini öğretiyor. Her ikisi de arkadaşları ya da diğer akrabalarıyla konuşma dilinde iletişim kurarken ebeveynleriyle konuşurken rahatça işaret diline geçebiliyor. Her ikisi de tam zamanlı çalışan Bay ve Bayan Jones, çocuklarındaki bu becerinin ev hayatının normal bir parçası olduğunu ifade ediyor.

Kendi Öğrendi, Kardeşine De Öğretti

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.