enteresan.com LogoKenneth Cobonpue'den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Fute Tasarım tarafından tasarlana bu yeni tasarımla ilgili sevilmemesi gereken ne var ki? Kenneth Cobonque tarafından tasarlanan Bobo koleksiyonunun bir parçası olan Ay Çöreği Koltuğu, hangi oturma takımıyla bütünleşirse bütünleşsin kesinlikle çok cesur bir ifade sunacak.
Kenneth Cobonpue'den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Hilal benzeri şekli nedneiyle ay çöreği olarak adlandırılan bu parçanın, iki versiyonu bulunuyor, biri evin iç kısmına uygunken, diğeri ise bahçede ve evin dışında oturmak için elverişli bir özelliğe sahip. Ev içi versiyonu, genelde Manila keneviri olarak bilinen, elle dokunmuş abakadan yapılıyor. Bu, bir çelik gövdenin etrafına sarılarak daha güçlü ve sağlam hale getiriliyor. Benzer bir şekilde koltuğun dış mekanlar için olan verisyonu da, yağmura, güneşe ve hatta kara dayanıklı olması için pudrayla kaplı çelik bir iskelete, çevre dostu sentetik ipliğin sarılmasıyla yapılıyor. Bu içi boş gövde, kedilerin ve diğer evcil hayvanların içlerine girerek kıvrılıp yatmaları için ideal. Bu koltuklar, kıvrılıp şekerleme yapmak için, oturmak ve rahatlamak için mükemmel bir rahatlık sunuyor. Bir kere oturduğunuzda bir daha kalkmak istemeyeceksiniz.

Kenneth Cobonpue den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Kenneth Cobonpue den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Kenneth Cobonpue den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...