enteresan.com LogoKenneth Cobonpue'den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Fute Tasarım tarafından tasarlana bu yeni tasarımla ilgili sevilmemesi gereken ne var ki? Kenneth Cobonque tarafından tasarlanan Bobo koleksiyonunun bir parçası olan Ay Çöreği Koltuğu, hangi oturma takımıyla bütünleşirse bütünleşsin kesinlikle çok cesur bir ifade sunacak.
Kenneth Cobonpue'den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Hilal benzeri şekli nedneiyle ay çöreği olarak adlandırılan bu parçanın, iki versiyonu bulunuyor, biri evin iç kısmına uygunken, diğeri ise bahçede ve evin dışında oturmak için elverişli bir özelliğe sahip. Ev içi versiyonu, genelde Manila keneviri olarak bilinen, elle dokunmuş abakadan yapılıyor. Bu, bir çelik gövdenin etrafına sarılarak daha güçlü ve sağlam hale getiriliyor. Benzer bir şekilde koltuğun dış mekanlar için olan verisyonu da, yağmura, güneşe ve hatta kara dayanıklı olması için pudrayla kaplı çelik bir iskelete, çevre dostu sentetik ipliğin sarılmasıyla yapılıyor. Bu içi boş gövde, kedilerin ve diğer evcil hayvanların içlerine girerek kıvrılıp yatmaları için ideal. Bu koltuklar, kıvrılıp şekerleme yapmak için, oturmak ve rahatlamak için mükemmel bir rahatlık sunuyor. Bir kere oturduğunuzda bir daha kalkmak istemeyeceksiniz.

Kenneth Cobonpue den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Kenneth Cobonpue den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Kenneth Cobonpue den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.