enteresan.com LogoKenneth Cobonpue'den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Fute Tasarım tarafından tasarlana bu yeni tasarımla ilgili sevilmemesi gereken ne var ki? Kenneth Cobonque tarafından tasarlanan Bobo koleksiyonunun bir parçası olan Ay Çöreği Koltuğu, hangi oturma takımıyla bütünleşirse bütünleşsin kesinlikle çok cesur bir ifade sunacak.
Kenneth Cobonpue'den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Hilal benzeri şekli nedneiyle ay çöreği olarak adlandırılan bu parçanın, iki versiyonu bulunuyor, biri evin iç kısmına uygunken, diğeri ise bahçede ve evin dışında oturmak için elverişli bir özelliğe sahip. Ev içi versiyonu, genelde Manila keneviri olarak bilinen, elle dokunmuş abakadan yapılıyor. Bu, bir çelik gövdenin etrafına sarılarak daha güçlü ve sağlam hale getiriliyor. Benzer bir şekilde koltuğun dış mekanlar için olan verisyonu da, yağmura, güneşe ve hatta kara dayanıklı olması için pudrayla kaplı çelik bir iskelete, çevre dostu sentetik ipliğin sarılmasıyla yapılıyor. Bu içi boş gövde, kedilerin ve diğer evcil hayvanların içlerine girerek kıvrılıp yatmaları için ideal. Bu koltuklar, kıvrılıp şekerleme yapmak için, oturmak ve rahatlamak için mükemmel bir rahatlık sunuyor. Bir kere oturduğunuzda bir daha kalkmak istemeyeceksiniz.

Kenneth Cobonpue den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Kenneth Cobonpue den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Kenneth Cobonpue den Ay Çöreği Şeklindeki Koltuklar

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.