enteresan.com LogoKişisel Alan

M-velope kolayca taşınabiliyor ve kurulum için herhangi bir temele ihtiyaç duymuyor.
Kişisel Alan

Nerede olduğunuzun yada ne yaptığınızın bir önemi yok, kişisel sükunet zaman ve alanları çok önemli birer olgu. Kalabalıktan kaçmak ve sessizlikte yalnız olmak zihin ve ruh için tedavi edici bir süreç. Ne yazık ki, çok gürültülü ve meşgul olan bu dünyada böyle bir alan bulmak oldukça zor. Bununla birlikte, tasarımcı Michael Jantzen, bizim için gidip dinlenebileceğimiz tamamen sessizlik ve hareketsizlikle sarılmış bir yer tasarladı. M-velope, kişisel meditasyon için gidebileceğiniz bir yer olması için tasarlanmış.Yapı, yalnız kalmak isteyenlerin arzu edeceği şekilde oluşturulmuş mükemmel bir alan.Hareket ettirilebiliyor ve menteşeli paneller açık yada kapalı konuma getirilerek birçok farklı biçime dönüşebiliyor. M-velope'un döşemesi panellerin katlanma pozisyonlarına göre 2.5 metrekare genişliğe ve 3.6 metre yüksekliğe sahip olabiliyor. M-velope'un içerisi 8 kişinin rahat edebileceği arkalıklı oturma sıralarından oluşuyor. M-velope kolayca taşınabiliyor ve kurulum için herhangi bir temele ihtiyaç duymuyor.

Kişisel Alan

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Bir Pakette 20 Sigara Olmasının Sebebi Buymuş.. Yuh Artık..!

Üsküdar Üniversitesi’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Azer Bağırov, bir pakette 20 dal sigara bulunmasının sırrını açıkladı.

Evlilere Niçin Karı Koca Derler?

Evli insanlara neden karı koca denir, bir tahmininiz var mı? Yüzlerce yıldır devam eden bu geleneğin sebebini merak ettik ve sizin için araştırdık. İşte yanıtı.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...