enteresan.com LogoKişisel Alan

M-velope kolayca taşınabiliyor ve kurulum için herhangi bir temele ihtiyaç duymuyor.
Kişisel Alan

Nerede olduğunuzun yada ne yaptığınızın bir önemi yok, kişisel sükunet zaman ve alanları çok önemli birer olgu. Kalabalıktan kaçmak ve sessizlikte yalnız olmak zihin ve ruh için tedavi edici bir süreç. Ne yazık ki, çok gürültülü ve meşgul olan bu dünyada böyle bir alan bulmak oldukça zor. Bununla birlikte, tasarımcı Michael Jantzen, bizim için gidip dinlenebileceğimiz tamamen sessizlik ve hareketsizlikle sarılmış bir yer tasarladı. M-velope, kişisel meditasyon için gidebileceğiniz bir yer olması için tasarlanmış.Yapı, yalnız kalmak isteyenlerin arzu edeceği şekilde oluşturulmuş mükemmel bir alan.Hareket ettirilebiliyor ve menteşeli paneller açık yada kapalı konuma getirilerek birçok farklı biçime dönüşebiliyor. M-velope'un döşemesi panellerin katlanma pozisyonlarına göre 2.5 metrekare genişliğe ve 3.6 metre yüksekliğe sahip olabiliyor. M-velope'un içerisi 8 kişinin rahat edebileceği arkalıklı oturma sıralarından oluşuyor. M-velope kolayca taşınabiliyor ve kurulum için herhangi bir temele ihtiyaç duymuyor.

Kişisel Alan

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.