enteresan.com LogoKişisel Alan

M-velope kolayca taşınabiliyor ve kurulum için herhangi bir temele ihtiyaç duymuyor.
Kişisel Alan

Nerede olduğunuzun yada ne yaptığınızın bir önemi yok, kişisel sükunet zaman ve alanları çok önemli birer olgu. Kalabalıktan kaçmak ve sessizlikte yalnız olmak zihin ve ruh için tedavi edici bir süreç. Ne yazık ki, çok gürültülü ve meşgul olan bu dünyada böyle bir alan bulmak oldukça zor. Bununla birlikte, tasarımcı Michael Jantzen, bizim için gidip dinlenebileceğimiz tamamen sessizlik ve hareketsizlikle sarılmış bir yer tasarladı. M-velope, kişisel meditasyon için gidebileceğiniz bir yer olması için tasarlanmış.Yapı, yalnız kalmak isteyenlerin arzu edeceği şekilde oluşturulmuş mükemmel bir alan.Hareket ettirilebiliyor ve menteşeli paneller açık yada kapalı konuma getirilerek birçok farklı biçime dönüşebiliyor. M-velope'un döşemesi panellerin katlanma pozisyonlarına göre 2.5 metrekare genişliğe ve 3.6 metre yüksekliğe sahip olabiliyor. M-velope'un içerisi 8 kişinin rahat edebileceği arkalıklı oturma sıralarından oluşuyor. M-velope kolayca taşınabiliyor ve kurulum için herhangi bir temele ihtiyaç duymuyor.

Kişisel Alan

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.