enteresan.com LogoKıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

RFID teknolojisi kullanarak etiketler, RFID teknolojisine sahip çamaşır makineleri, çamaşır kurutucuları, ütüler, presler ve kuru temizleme ekipmanlarıyla iletişim kurabiliyor.
Kıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

İnsanların yüzde 70'i elbiselerde bulunan bu bakım talimatı etiketlerini okumuyor ve okuduklarında da genellikle artık çok geç oluyor. İşte bu sebepten clothTag konsepti kıyafetler için daha kolay bir bakım sağlayacak. RFID teknolojisi kullanarak etiketler, RFID teknolojisine sahip çamaşır makineleri, çamaşır kurutucuları, ütüler, presler ve kuru temizleme ekipmanlarıyla iletişim kurabiliyor. Ayarlar otomatik olarak düzenleniyor. Olağan dışı hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Sadece kıyafetleri doldurun, deterjan ekleyin ve kapağı kapatın. Etiket RFID devre sistemini kullanabilmesi için akıllıca tasarlanmış. Bu sayede giysilerle üzerindeki etiketlere uygun bir şekilde ilgilenebiliyor.

Kıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

Kıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

Kıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Dünya'nın En Çok Evlenen Kadını

Linda Wolfe, "Dünya'nın en çok evlenen kadını" ünvanıyla rekor kırdı