enteresan.com LogoKıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

RFID teknolojisi kullanarak etiketler, RFID teknolojisine sahip çamaşır makineleri, çamaşır kurutucuları, ütüler, presler ve kuru temizleme ekipmanlarıyla iletişim kurabiliyor.
Kıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

İnsanların yüzde 70'i elbiselerde bulunan bu bakım talimatı etiketlerini okumuyor ve okuduklarında da genellikle artık çok geç oluyor. İşte bu sebepten clothTag konsepti kıyafetler için daha kolay bir bakım sağlayacak. RFID teknolojisi kullanarak etiketler, RFID teknolojisine sahip çamaşır makineleri, çamaşır kurutucuları, ütüler, presler ve kuru temizleme ekipmanlarıyla iletişim kurabiliyor. Ayarlar otomatik olarak düzenleniyor. Olağan dışı hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Sadece kıyafetleri doldurun, deterjan ekleyin ve kapağı kapatın. Etiket RFID devre sistemini kullanabilmesi için akıllıca tasarlanmış. Bu sayede giysilerle üzerindeki etiketlere uygun bir şekilde ilgilenebiliyor.

Kıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

Kıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

Kıyafetler İçin Akıllı Bakım Talimatı Etiketleri

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.