enteresan.com LogoKocalarının Aynı Kişi Olduğunu Öğrenen İş Arkadaşları

Aynı fabrikada çalışan iki Çinli kadın, kocalarının aynı kişi olduğunu öğrenince şok geçirdi.
Kocalarının Aynı Kişi Olduğunu Öğrenen İş Arkadaşları

42 yaşındaki Cui Bin iki eşlilik suçuyla 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Önce Zhang Dandan ile evlenen adam erkek çocuğu olsun istiyordu. Kız çocukları olunca Wang Ha adlı kadınla da evlendi ve bir erkek çocuk sahibi oldu. İki ev arasında gidip gelen adam, evlerde olmadığı zamanlar için bahaneler uydurarak yaşıyordu. Aynı fabrikada çalışan Zhang ve Wang çok iyi arkadaş oldular. Wang bir gün kocasının başka bir kadınla telefonda konuştuğunu fark edince şüphelenip numarayı geri aradı ve gelen ses karşısında kulaklarına inanamadı.

Kocalarının Aynı Kişi Olduğunu Öğrenen İş Arkadaşları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...