enteresan.com LogoKOCASINI SEVEN KADIN (AMA BİR YERE KADAR)

Yirmi yıllık evli çift, adam hastalanır…
KOCASINI SEVEN KADIN (AMA BİR YERE KADAR)

Yirmi yıllık evli çift, adam hastalanır, kadın bakar ilgilenir. Bir zaman sonra kendi kendine geçeceği yok, dayanamaz, bu böyle olmaz doktora gidelim diye ısrar etmeye başlar. Adam doktora gitmeyi hiç sevmediği için eşinin zoru ile ikna olur. Hastaneden randevu alıp birlikte giderler doktora muayene olmaya.

Doktor sorar neyin var oran ağrıyor mu, buran ağrıyor mu şikayetin ne diye, adam susar hiç cevap vermez, karısı cevaplar. Muayene biter, verilen tahliller röntgenler derken adam oturur karısı bir aşağı bir yukarı ayakları şişene kadar koşturur.

Öğleden sonra tahliller röntgenler çıkar, sonuçları göstermek için tekrar doktorun yanına giderler, adam dışarıda oturur içeri bile girmez. Doktor adamın biraz mendebur olduğunu hissetmiştir. Alır tahlilleri inceler, sonra kadına döner der ki; “Kocanızın sağlıklı bir şekilde yaşamasını istiyorsanız, şu kağıda yazdıklarımı harfiyen uygulayacaksınız, yoksa fazla yaşamaz, ölür.”

1- Her sabah güler yüz ile kahvaltı hazırlayın, işe mutlu gitmesini sağlayın. 2-Öğlenleri yemeğe eve gelsin, güler yüzle karşılayın ve güzel bir öğle yemeği ile takdir edildiğini hissettirin, böylece de günün geri kalan kısmını iyi geçirmesine yardım etmiş olursunuz.

3- Akşam eve geldiğinde dinlenmesini de sağlayın, hatta ayaklarına yıkayın, masaj yapın. Akşam yemeği güzel ve sevdiği yemeklerden olmalı. Evde rahat ettiğini değeri olduğunu hissetsin. 4- Haftada 3-4 kez dışarı çıkıp beraber gezin.

Eğer bu dediklerimi titizlikle yaparsanız, kocanızın bundan sonra sağlık yönünden hiç bir problemi olmayacak.” diyerek yazmış olduğu kağıdı kadına uzatır. Kadın doktora teşekkür edip dışarı çıkar, aslında oralı olmuyormuş gibi davranan adam ne dedi doktor diye sorar.

Kadın cevap vermez. Taksiye binerler adam gene sorar, kadın yine cevap vermez. Nihayet eve gelince adam “doktor ne dedi be kadın söylesene” deyince, kadın adama döner; “Hastalığının çaresi, tedavisi yokmuş, ölecekmişsin…”Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Her Şey Göründüğü Gibi Değildir!

Gördükleriniz sizi yanıltabilir, hemen her şeye atlamamak lazım.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.