enteresan.com LogoKolsuz Ressamın Azmi

Kollarını kazada kaybeden ressam ağzı ve ayağıyla inanılmaz resimler yapıyor.
Kolsuz Ressamın Azmi

Huang Guofu 4 yaşındayken geçirdiği bir elektrik kazası sonucu kollarını kaybeden Huang Guofu bu talihsiz olayın hayallerini engellemesine izin vermemiş. 12 yaşındayken ayağını kullanarak resim yapmaya başlamış. Başlangıçta resimleri istediği gibi olmuyormuş ama yıllar içinde yeteneğini geliştirmiş.

Huang, babası hastalandığı için 18 yaşındayken çalışmalarını bırakıp çeşitli şehirlerde sokakta ayalarıyla resim yapıp insanlara satmaya başlamış.

Kolsuz Ressamın Azmi

Şehirden şehre gezip para kazanmaya çalışırken Huang resim yaparken ağzını da kullanmaya başlamış. 2000 yılında Huang Guofu, Hu Guoui adlı bir kadınla tanışmış. Hu, Huang'ın sanatına hayran kalmış ve aynı yıl evlenmişler. Hu, o tarihten bu yana Huang'ın yardım ediyor, malzemelerini taşıyor.

Hani roman gibi hayat deriz ya şu an 41 yaşındaki Huang'ın da hayatı bu şekilde geçmiş. Huang şu an başarılı bir sanatçı ve hayatta bir kapı kapandığında başka bir kapının açıldığını düşünüyor.

Kolsuz Ressamın Azmi

Kolsuz Ressamın Azmi

Fotoğraflar: Zhou Ge/Xinhua

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.