enteresan.com LogoKötü Giden Evlenme Teklifleri

O kadar plan yapmışsınızdır, herşey kusursuzdur ve bir anda ortalık karışır. İşte böyle güzel giderken mahvolan evlilik teklifleri..

Milkshake Bardağının İçinde Gizli Evlilik Yüzüğünü Yutan Kadın

Reed Harris'in Kaitlin Whipple'a yaptığı evlenme teklifi iyi planlanmamıştı. Önce Kaitlin'i Wendy's fast-food restoranına götürdü, sonra yüzüğü buzlu milkshakeinin içine koydu. Daha sonra ise Kaitlin'in arkadaşlarını çağırıp "içeceğini kim daha çabuk bitirecek" yarışması yapmalarını önerdi. Daha sonra olacaklar kızın neden "evet" yanıtını verdiği konusunda merak uyandırıyor. Reed, yüzüğü mideye indiren müstakbel gelini hemen hastaneye götürdü. İki gün sonra yüzüğü vücudundan çıkan Kaitlin ile Reed Haziran ayının başlarında evlenmeye karar verdiler. Neyse ki bu macerayı hasarsız atlattılar ve çocuklarına anlatacakları bir hikayeleri oldu.

 Kötü Giden Evlenme Teklifleri

Uçan Balonun İçinde Havalanan Evlilik Yüzüğü

Londra'da yaşayan Lefkos Hajji, nişanlısı Leanne'ye evlenme teklif etmeye karar verdi. Bunun için 12,100 $ değerindeki elmas evlilik yüzüğünü uçan balonun içine gizledi. Bu kadar değerli bir yüzüğü uçan balona gizlemenin yol açacağı sonuçları hiç düşünmeyen Lefkos baloncu dükkanından çıktıktan sonra aniden çıkan kuvvetli rüzgarla balonun ipini elinden kaçırdı. Yüzğünü -ve parasını- havada süzülürken gören Lefkos Hajji tam iki saat boyunca arabasıyla yüzüğü takip etse de, balon en sonunda ufukta kayboldu. Lefkos, "havada gittikçe uzaklaşmasını izledim. Tam bir salak gibi hissettim," dedi. 26 yaşındaki Leanne ise yeni bir yüzük alıncaya dek müstakbel damatla konuşmayacağını bildirdi ve ne kadar "değerli" bir gelin olduğunu gösterdi.

 Kötü Giden Evlenme Teklifleri


Ufo Alarmını Harekete Geçiren Sıradışı Evlenme Teklifi

Genç bir adamın yaratıcı evlenme teklifi Almanya'daki küçük bir kasabada birkaç Ufo ihbarına yol açtı. Polis, Plattling kasabası sakinleri tarafından havada garip ışıkların süzüldüğü yönünde telefonlar almış. İşin aslı ise sonradan ortaya çıkmış. 29 yaşında genç bir adam kız arkadaşına renkli kağıttan yapılmış 50 lamba ile evlenme teklifi yapmış. Adamın ve 27 yaşındaki kızın da ismi açıklanmasa da, polis kızın "evet" cevabını verdiğini bildirdi.

 Kötü Giden Evlenme Teklifleri


Evlilik Yüzüğünü Brooklyn Köprüsü'nden Aşağı Düşüren Adam

Hayatınızın aşkına güzel elmas bir yüzük almak için yeteri kadar para biriktirdiğinizi hayal edin ve sonrasında sevgiliniz evlenme teklifinizi kabul ettiğinde yüzüğü Brooklyn Köprüsü'nden aşağı düşürdüğünüzü düşünün. Öğretmen Don Walling kız arkadaşı Gina Pellicani'ye Brooklyn Köprüsü yaya yolu üzerinde ailesinin de gözü önünde evlenme teklif etmeyi planladı. Ancak tam "evet" cevabı sırasında Walling yüzüğü köprüdeki çatlaktan aşağı düşürdü ve kayan yüzük altta bulunun yoğun trafiğin hakim olduğu otoyola düşmüş oldu. Şoku atlatması kısa süren soğuk kanlı müstakbel damat, müstakbel gelini öptü ve yüzüğü geri getireceğini söyleyerek köprünün aşağısındaki otoyola atladı ve mucizevi bir şekilde yüzüğü buldu! Yüzük eski görünümüne kavuşması için tamir ediliyor. Walling nişanlısına yüzüğü bir dahakine evin güvenli ortamında takacağını söyledi.

 Kötü Giden Evlenme Teklifleri


Evlilik Teklifi Öncesinde Denizin Dalgalarına Yenik Düşen Kadın

Oregon sahilinde romantik bir evlilik teklifi müstakbel gelinin ölümüyle son buldu. Scott Napper, 22 yaşındaki Lealif Alforque'yu Neskowin Sahili yakınlarındaki Proposal Rock'a (Evlenme Teklifi Kayası'na) götürdü. Napper ve Alforque 2005 yılında internet üzerinden tanışmışlar ve o zamandan beri flört ediyorlardı. Napper o Cumartesi günü kayalık kıyısındaki deniz suyunun gel-git nedeniyle çekildiğini söyleyince kıyıda yürümeye başladılar. Scott Napper cebindeki yüzüğü kayalığa ulaştıklarında vermeyi planlıyordu. Ancak kayalığa 3 m kala bir metre boyundaki dalga çifte çarptı. Yalnızca 1,48 m boyunda ve 42 kg ağırlığında olan Alforque denizin içine çekildi ve bir daha görülmedi.

 Kötü Giden Evlenme Teklifleri


20,000 Kişinin Önünde Reddedilen Adam

Bu zavallı adam Sevgililer Günü'nde bir stadyum dolusu insanın ve canlı yayın yapan yerel kanal izleyicilerinin önünde evlenme teklifi yapmayı planladı. Kötü giden ne olabilirdi ki? En iyisi videoyu izleyin.

Pastanın İçinde Gizlenen Evlilik Yüzüğünü Yutan Kadın

Evlilik yüzüğünü milkshake içerken mideye indiren Kaitlin Whipple görünen o ki yalnız değil. Çinli bir kadın erkek arkadaşının pastanın içine gizlediği evlilik yüzüğünü yutunca kendinden geçerek bayıldı. Fujing şehrindeki Xinyan kasabasında oturan Bay Chen, romantik filmlerden esinlenerek yüzüğü pastaya gizlediğini söyledi. "Yüzünde şaşkınlık ve sevinç görmeyi hayal ediyordum," diyen Chen maalesef bayılan bir kız arkadaş ile kalakaldı. Hemen hastaneye kaldırılan Wen'in midesindeki yüzük sonda yardımıyla çıkarıldı. Wen ayılınca ise teklifi kabul etti.

 Kötü Giden Evlenme Teklifleri

 Kötü Giden Evlenme Teklifleri