enteresan.com LogoKüçük Midilli'i Görenler İtfaiye Çağırıyor

Küçük bir midilli olmak çok zor şey...
Küçük Midilli'i Görenler İtfaiye Çağırıyor

Bu midilliyi gören herkes itfaiyeye haber veriyor. Çünkü bacakları çok kısa, gören herkes yolun ortasında sıkıştığını düşünüyor. Bu sevimli midilliyi görüp, sıkıştığını düşünüp, boşu boşuna itfaiye çağıranların sayısı 4.

Küçük Midilli i Görenler İtfaiye Çağırıyor

Hampshire Yangın ve Kurtarma Servisinden Philip: "Her bizi çağırdıklarında, midillinin bulunduğu yere geliyoruz, ve hiçbirşey olmadığını görüyoruz. Sanırım midilli bizimle dalga geçiyordur içinden"

Midilli'nin normal boyutlara göre bacak uzunluğu kısa olsa da, sağlık bakımından endişe edilecek hiçbir problemi yok. 100 metre öteden hayvana bakıldığında tamamiyle toprağa gömülmüş gibi gözüktüğünden insanlar itfaiye'i arıyor.

Küçük Midilli i Görenler İtfaiye Çağırıyor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.