enteresan.com LogoKulaklarınız İçin Müzik

MPillow'un üzerinde bulunan ışıklandırmalar, renkleri ve koyuluğu müzik yada ses değişikliklerine göre değiştirerek kullanıcı için mükemmel bir ambiyans yaratıyor.
Kulaklarınız İçin Müzik

Taşınabilir müzik aygıtlarına sahip olunması gerektiği günümüzde ve rahatlamak için kendimize ayırdığımız anların çok önemli olduğu bu günlerde, tasarımcılar ihtiyaçlarımızı duyuyor ve bunları gerçekliğe dönüştürüyor. Tasarımcılar Per Arlander, Madlene Linstrom ve özgür Taşar, bu rahatlama ve sakinleşme dakikalarını hem ışık hem sesle süsleyen MPillow'u tasarladılar.Yastık tüketiciye uyacak şekilde ayarlanabiliyor. Kafanızı yastıkta dinlendirirken şekerleme yapabilirsiniz yada evde çalışırken yastığı yanınızda taşıyarak müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. MPillow, kablosuz bir şekilde bilgisayarla bağlantı kurarak MP3 indirebilir yada MPillow sunucularındaki çeşitli seçenekleri dinleyebilirsiniz.Yastığın içerisi yarısaydam plastik jel olan technogel ile doldurulmuş, ve çeşitli materyallerle kaplanabiliyor. MPillow'un üzerinde bulunan ışıklandırmalar, renkleri ve koyuluğu müzik yada ses değişikliklerine göre değiştirerek kullanıcı için mükemmel bir ambiyans yaratıyor.

Kulaklarınız İçin Müzik

Kulaklarınız İçin Müzik

Kulaklarınız İçin Müzik

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?