enteresan.com LogoKüresel Isınmanın İzlanda'daki Etkileri

Küresel ısınma Dünya için en büyük tehditlerden biri olarak kabul ediliyor.
Küresel Isınmanın İzlanda'daki Etkileri

Resimlerde İzlanda'nın küresel ısınmadan nasıl etkilendiğini birebir görüyorsunuz. Şartlardaki endişe verici değişim, buzulların erimesi ve denizlere galonlarca tatlı su karışıyor olması.


Profesyonel fotoğrafçı Ragnar Sigurdsson 30 yıldır doğal güzelliklerle kaplı bu milli parkın resmini çekiyor. Sigurdsso, "Buraya geldiğimden beri ilk kez böyle bir şey görüyorum. Buzulların hareket etmesi normaldir, ancak genellikle belirli bir yörünge etrafında dönerler. Bu yıl ise buzul gölün içine kadar girmiş," dedi. İnsan hayatına karşı tehlike az olsa da (Yaşama alanı bu bölgenin 96.5km uzağındadır), 51 yaşındaki Ragna, "Felaket sinyalleri çalmıyor, deniz seviyesi de azar azar artış gösterecek. 50 yıl sonra yeni köprüler yapmak gerekebilir. En büyük tehlike tatlı suyun denize karışması," açıklamasını yaptı.

Küresel Isınmanın İzlanda daki Etkileri

Küresel Isınmanın İzlanda daki Etkileri

Küresel Isınmanın İzlanda daki Etkileri

Küresel Isınmanın İzlanda daki Etkileri

Küresel Isınmanın İzlanda daki Etkileri

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.