enteresan.com LogoKuş ve Balıklar için Ev Tasarımı

Yaratıcı tasarımlar
Kuş ve Balıklar için Ev Tasarımı


Bu yaratıcı kuş ve balık kafesi tasarımında, ilginç bir tasarım kullanılmış. Fotoğrafta gördüğünüz, şeyin alt kısmı kuş kafesi, üst kısmı ise, küçük bir balık akvaryumu. Balığın bulunduğu kabı kaldırdığımızda, kuş kafesinin üstü açılıyor. Alttan balığa bakıldığında, balık uçuyor gibi gözüküyor. Ne kadar ilginç, ve güzel bir tasarım olsa da, kuşların kafese kapatılması fikrinden pek hoşlandığım söylenemez. Bu cins kuşların, dış Dünya'da yaşayamayacağını biliyoruz. Ama bu kuşlar özel olarak çiftleştirilip, üretiliyor. Para verip, bu ticarete ortak olmakta saçma. Zira bu kanatlı, özgür hayvanları kafese tıkarak, "kuş gibi özgür" deyimini de öldürmüş olmuyor muyuz?
Tasarım: Constance Guisset

Kuş ve Balıklar için Ev Tasarımı

Kuş ve Balıklar için Ev Tasarımı

Kuş ve Balıklar için Ev Tasarımı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.