enteresan.com LogoKuş ve Balıklar için Ev Tasarımı

Yaratıcı tasarımlar
Kuş ve Balıklar için Ev Tasarımı


Bu yaratıcı kuş ve balık kafesi tasarımında, ilginç bir tasarım kullanılmış. Fotoğrafta gördüğünüz, şeyin alt kısmı kuş kafesi, üst kısmı ise, küçük bir balık akvaryumu. Balığın bulunduğu kabı kaldırdığımızda, kuş kafesinin üstü açılıyor. Alttan balığa bakıldığında, balık uçuyor gibi gözüküyor. Ne kadar ilginç, ve güzel bir tasarım olsa da, kuşların kafese kapatılması fikrinden pek hoşlandığım söylenemez. Bu cins kuşların, dış Dünya'da yaşayamayacağını biliyoruz. Ama bu kuşlar özel olarak çiftleştirilip, üretiliyor. Para verip, bu ticarete ortak olmakta saçma. Zira bu kanatlı, özgür hayvanları kafese tıkarak, "kuş gibi özgür" deyimini de öldürmüş olmuyor muyuz?
Tasarım: Constance Guisset

Kuş ve Balıklar için Ev Tasarımı

Kuş ve Balıklar için Ev Tasarımı

Kuş ve Balıklar için Ev Tasarımı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.