enteresan.com LogoLamborghini Replikası Dudak Uçuklatıyor

Lamborghini Countach tasarımı inanılmaz harika ve dudak uçuklatıyor fiyatı.
Lamborghini Replikası Dudak Uçuklatıyor

2008 senesinde İngiliz sanatçı Benedict Radcliffe tarafından yaratılan Lamborghini Countach'in telden iskelet replikası, şimdi satışta. 4.26 metre uzunluğunda ve 1.82 metre genişliğinde olan şeffaf Lamborghini replikası, 48 metre uzunluğunda 10 milimetrelik çelik borular kullanılarak yapıldı ve Londra'da bir sokağa park edilerek insanların doya doya ona bakmasına izin verildi. Artık Radcliffe orijinal yaratısının meyvelerini toplamanın vaktinin geldiğini düşündü ve Lamborghini Countach tel replikasını satışa çıkardı. Elbette satış rakamı gerçek bir Lamborghini Countach'ın yakınından geçmiyor ancak ucuz da sayılmaz. Bu zor ekonomik şartlarda 65,000 dolar kolay ayırılınabilecek bir miktar değil.

Lamborghini Replikası Dudak Uçuklatıyor

Lamborghini Replikası Dudak Uçuklatıyor

Lamborghini Replikası Dudak Uçuklatıyor

Lamborghini Replikası Dudak Uçuklatıyor

Lamborghini Replikası Dudak Uçuklatıyor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ölünce Parasıyla Gömülmek İstedi! Bakın Nasıl Bir Çözüm Buldular

Cimri bir eşe sahip olmak can sıkıcı olabilir. İnsanlar kendi kazandıkları parayı istedikleri gibi harcamakta özgürdürler elbette. Ancak evliyseniz cimri olmak pek de iyi bir fikir değil.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.