enteresan.com LogoL'arbre de Flonville

Oloom tasarım şirketiyle işbirliği yapan Samuel Wilkinson L'arbre de Flonville'i tasarladı.
L'arbre de Flonville

İsviçreli tasarımcılardan oluşan Oloom tasarım şirketiyle işbirliği yapan Samuel Wilkinson L'arbre de Flonville'i tasarladı.Bu tasarım metal bir ağaç biçiminde, ağacın köklerini temsil eden banklar üzerinde oturan insanlar için gölgelik bir yer sağlamak için tasarlanmış.Ağaç, Lozan, İsviçre de bulunan halka açık bir meydana yerleştirilmiş.Tasarım, tıpkı eski günlerde insanların şehir meydanlarındaki ağaçların altında buluştukları gibi eşsiz bir buluşma/toplanma yeri oluşturuyor.Ağacın saçakları gölgelik bir ortam oluşturabilmesi için karaçam odunundan yapılmış.Geceleyin, oturma yerleri ve saçakların her ikisi de LED ışıklandırmayla aydınlatılarak, göz alıcı ve zarif bir renk görüntüsü oluşturuluyor.Ağaç 12 metre uzunluğunda ve 16 metreye kadar genişletilebiliyor.
Tasarımcılar: Samuel Wilkinson & Oloom

L arbre de Flonville

L arbre de Flonville

L arbre de Flonville

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.