enteresan.com LogoLenin Hakkında İlginç Bir Bilgi

Lenin kimdir?
Lenin Hakkında İlginç Bir Bilgi

Lenin Hakkında İlginç Bir Bilgi

Fotoğrafçı : mcdlttx

Vladimir İlyiç Lenin, Ekim Devrimi'nin başlamasına sebep olan ünlü bir devrimcidir. Bildiğiniz üzere kendileri Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği'nin kurucusu ve ilk başkanıdır. Peki Yoldaş Lenin'in garip çok garip olan özelliğini biliyor muydunuz?Lenin, gece uyumadan önce ayakta, lambanın altında saatlerce kitap okur ve hiçbir yere kıpırdamazmış. Bu eylemi saatlerce gerçekleştirdikten sonra tekrar elinde kitapla uyurmuş. Peki neden ayakta ve lambanın altında? Tamam aydınlık fakat direkt lambanın altında kitap okumak biraz garip değil mi? Lenin sanıyoruz ki devrim için fazla düşünmüş ve biraz akıl sağlığını bozmuş_

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Porsche Müşterisinin İnanılması Güç Şikayeti

Porsche firması, 1983 yılında otomotiv sektöründe yankı uyandıracak teknik donanıma sahip bir otomobille pazara girer.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...