enteresan.com LogoMark Zuckerberg'in Aile Fotoğrafları

Mark Zuckerberg'in aile fotoğraflarından oluşan bir derleme...
Mark Zuckerberg'in Aile Fotoğrafları

Facebook'un kurucusu 1984 doğumlu Mark Zuckerberg New York yakınlarında bulunan Dobbs Ferry kasabasında doktor bir ailede büyüdü. Babası bir dişçi olan ve annesi bir psikiyatr olan Mark'ın annesi kocasıyla beraber çalışmak için mesleğini bıraktı. Time Dergisi tasafından yılın adamı seçilen Mark Zuckerberg'in aile fotoğrafları konunun devamında.

Mark Zuckerberg in Aile Fotoğrafları

1- Mark Zuckerberg'in Çocukluğu

Mark Zuckerberg in Aile Fotoğrafları

2- Mark Zuckerberg'in afacan bir fotoğrafı.

Mark Zuckerberg in Aile Fotoğrafları

3- Mark Zuckerberg'in okul yılları. Zuckerberg Harvard'ta eğitim alırken Facebook'u kurdu ve bu fotoğrafta facebook'un kurulmasından bir kaç gün sonra çekilmiş.

Mark Zuckerberg in Aile Fotoğrafları

4- Zuckerberg ve diğer Facebook girişimcileri.

Mark Zuckerberg in Aile Fotoğrafları

5- 2006'da çekilen bu fotoğrafta Mark ve şuan Facebook'un pazarlama müdürü olan ablası Randi'yi görebilirsiniz.

Mark Zuckerberg in Aile Fotoğrafları

6- Zuckerberg Ailesi Şükran Günü'nde Orlando Harry Potter'ın Büyülü Dünyası'nı ziyaret etti. (2010)

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.