enteresan.com LogoMinik Fare Kükredi

Kediye kafa tutan minik fare.
Minik Fare Kükredi

Arka ayakları üzerinde gururla duran bu ufak fare, kendinden yalnızca birkaç santim uzaktaki kedinin gözlerinin içine cesurca bakıp elinden geldiği kadar yüksek sesle bağırıyor. Karşısındaki olası avın kabadayılığından çekinen kedi de sessizce çekiliyor. İşte Wendy Rothwell, arka bahçesinde böyle bir Tom&Jerry sahnesine tanık oldu. Ufak sıçan, evine fazla yaklaşan kedi karşısında aslan kesildi. Korkusuz fare, iri düşmanına korkak bir kedi olmadığını ve bu klasik oyuna düşmeyeceğini gösterdi.45 yaşındaki Rothwell, dimdik duran farenin çok sevimli olduğunu ve böyle bir şeye şahit olduğu için çok sevindiğini belirtti. Geriye dünyanın en cesur faresinin görüntüleri kaldı.

Minik Fare Kükredi

Minik Fare Kükredi

Minik Fare Kükredi

Minik Fare Kükredi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Dış Görünüşü Yüzünden Hor Görülen Hemşirenin Cevabı Olay Yarattı!

İşini iyi yaptıktan sonra insanların dış görünüşleri hiç önemli değildir ve bu konuda yorum yapmak da kimseye düşmez. Ama gel gelelim ki saçları renkli olan bir hemşireye tepki gösteren kişi gibi pek çok kişi var.. İşte bu renkli saçlı, dövmeli ve piercing taşıyan hemşirenin kendisini eleştiren market çalışanına olay yaratan cevabı!

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.