enteresan.com Logo



Modern Bebek Beşiği

Coco bloom, çağdaş yaşam alanları için mükemmel bir tarza sahip.
Modern Bebek Beşiği

Bebeklerin ebeveynleri yada onlardan sorumlu kişiler olarak, daima bizim bakımımız altında güvende olmalarını isteriz. Aynı zamanda modern ve şık ürünler ev içindeki ortamı harmanlar. Coco bloom ile, tüm bunlara ve daha fazlasına sahip olabiliyoruz. Coco bloom, eski tip bebek beşiklerinden oldukça farklı olan bir tasarım. Eşsiz bir şekilde tasarlanmış patentli stylewood ve plexistyle'dan yapılmış olan bu bebek beşiği bebeğiniz için küçük bir yuva görünümünde. Coco bloom, sorunsuz bir şekilde kendinden sallama hareketi ve 5 noktalı emniyet kemeriyle bebeğinizi güvende tutarak olabilecek herhangi bir düşme olayının önüne geçiyor ve anne babanın rahat etmesini sağlıyor. Beşik, çeşitli renk seçeneklerine sahip ve kolay temizleme ile en yüksek seviye konforu sağlayan mikro süet yada suni deri ile takviye edilmiş oturma bölümüne sahip. Coco bloom, çağdaş yaşam alanları için mükemmel bir tarza sahip.

Modern Bebek Beşiği

Modern Bebek Beşiği

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.