enteresan.com LogoNarbülbülüyle İnsan

40 yaşındaki Bay Hancock'nın yeni dostu...
Narbülbülüyle İnsan

Çoğunlukla küreğinizin sapına tüneyiverirler. Fakat bu narbülbülü insanlarla daha samimi bir ilişki içinde. Ağaç operatörü John Hancock'un traşlı kafasını sevmekle beraber gün aşırı kamyonetinin direksiyonu ya da ön panosunda belirerek ona verilen ekmek kırıntılarını, yulaf bisküvilerini yiyor. 40 yaşındaki Bay Hancock, tüylü dostunun iki hafta kadar önce öğle yemekleri için gelmeye başladığını söyledi. Ancak bundan önce de oralarda görünüyordu. Hancock ve iş arkadaşları Tom Murray ile Matthew Paddan, ona yaklaşınca kaçıyordu ancak zamanla daha da evcilleşti. Hancock, ona hep artan kırıntıları verdiklerini fakat her gün onlara eşlik edeceğini düşünemediklerini söylüyor. Artık narbülbülü her gün etraftak, ağaçların birinden inip John'un dikiz aynasına konuyor.

Narbülbülüyle İnsan

Narbülbülüyle İnsan

Narbülbülüyle İnsan

Narbülbülüyle İnsan

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.