enteresan.com LogoNerede İsterseniz İsteyin Ulaşabileceğiniz Enerji

Kablo dağınıklığına artık son...
Nerede İsterseniz İsteyin Ulaşabileceğiniz Enerji

Uzatma kabloları, prizler, kablolar, tam bir dağınıklık!Hayatı kolaylaştıran şeylerin bolca olduğu yaşadığımız bu çağda bile, görünüşe göre asla ihtiyacımız olan uzatma kablolarına sahip olamayacağız.Pekiyi köşede duran elektrik prizine ne demeli? Oraya herhangi bir şey takabileceğimizi kim düşünmüş?Free Lines (serbest çizgiler) ile prizlerinizi herhangi bir karmaşa olmadan istediğiniz yere götürebiliyorsunuz.Bu tasarım, modüler priz blokları ve kablolardan oluşan oldukça başarılı bir seri.Sonuç olarak kulanım ihtiyacınızın bulunduğu alanda temiz bir kablolama ve tam olarak ihtiyacınız olan sayıda prizi sağlıyor.Bir daha asla kafanızı kaşıyarak birbirine karışmış kablolar ve plastik bantlı kablolara bakmanıza gerek kalmayacak.
Tasarımcı Sung-hun Choi

Nerede İsterseniz İsteyin Ulaşabileceğiniz Enerji

Nerede İsterseniz İsteyin Ulaşabileceğiniz Enerji

Nerede İsterseniz İsteyin Ulaşabileceğiniz Enerji

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.