enteresan.com LogoOkuduğu Kitapta Uğradığı İhaneti Öğrendi

Kocasıyla yazarın aşkını tesadüfen okuduğu romandan öğrendi...
Okuduğu Kitapta Uğradığı İhaneti Öğrendi
16 yıllık evli 2 çocuk annesi F.G. tesadüfen okuduğu romandaki anlatılanların kendi ailesi olduğunu ve kocasının kendisini romanın yazarı A.İ. ile aldattığını ileri sürerek 100 bin liralık tazminat davası açtı.
Okuduğu romanda anlatılan evin tasarımı, evdeki duvar kağıdı, ellerinin terlemesi, kayınpederinin boğularak öldürülmesi gibi detayların kendi ailesini anlattığını görünce şok yaşadı. Romanın yazarı A.İ. ile kocası U.G.'nin aşk yaşadıklarını , kendi evlerinde kocasının kendi yatak odasında zina yaptığını ileri sürerek boşanma davası açtı. 
F.G.'nin avukatı şunları anlattı :

ROMANDA ZİNAYI ANLATMIŞ  
Müvekkilinin kitabı okurken yüreğinin parçalandığını belirten F.G.’nin avukatı, “Kitapta yazarın müvekkilimin eşi U.G. ile olan ilişkisi anlatılmaktadır. Müvekkilimin eşinin babasının denizde boğulup ölmesinden, müvekkilimin evinin tasvirine kadar her şeye detaylı olarak yer verilmiştir. Müvekkilimin elinin terlemesinden, eşi U.G.’nin boyunun uzunluğuna, kullandığı cip ve gittiği kafeye kadar her şey kitapta yazıyordu. Bir gün bir parti verilmiş, müvekkilim bu partiye çok gitmek istemiş ancak eşi müvekkilim kapalı olduğu için partiye gitmesine izin vermemiştir. Kitapta yazılanlara göre müvekkilimin eşi U.G., partiye yazar sevgilisiyle gitmiştir” dedi. Müvekkilini üzen en büyük şeyin yazarın, müvekkilinin evinde eşiyle zina yapması olduğunu ve yazarın buna kitapta yer verdiğini dilekçesinde anlatan F.G.’nin avukatı şunları söyledi:
“Eşi müvekkilimi kendi evlerinde aldatmıştır. Evdeki televizyondan, avizeye, yerdeki halıdan duvardaki desenli kâğıda kadar evin içi kitapta anlatılmıştır. Müvekkilim evde olmadığı zamanlar eşi yazarı eve alıp zina yapmıştır. Müvekkilim kitabın yazarının eşiyle olan ilişkisini, yazarın sosyal medya hesaplarında, aynı yerde ve mekânlarda paylaştıkları fotoğraflardan da tespit etmiştir. Bu fotoğraf karelerinde birlikte olmasalar bile yan yana oldukları bellidir. Müvekkilim F.G. daha sonra eşinin bu kitabı Twitter’dan paylaştığını görmüştür. Kitabın teşekkür kısmında ise açıkça eşi U.G.’nin adı yazılıydı. Yaşadığı olay karşısında büyük bir şok yaşayan müvekkilim, eşine derhal boşanmak istediğini söylemiştir.

MÜVEKKİLİM KOCASI TARAFINDAN TEHDİT EDİLDİ
Kendisine boşanma davası açan müvekkilim F.G.'yi boşanmak istemeyen kocası U.G. yüzüne tuzruhu atmakla tehdit emiştir. Kahvaltıya kendisini çağırmayan eşi F.G.'ye "Çaydanlığı kafana dökerim.Seni içtiğin o suda boğarım" diyerek müvekkilimi ölümle tehdit etmiştir.
Müvekkilimin üstüne sıcak çay döken koca U.G. tehlikeli davranışları nedeniyle her şeyi yapabilir. Ailesinin yanına sığınan müvekkilim 100 bin lira tazminat ve iki çocuğu için de 3 bin lira nafaka talep etmiştir." diyen avukat bu ilginç boşanma davasının üzücü olduğunu dile getirdi.